تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از جان باختن ۱۴ نفر در شبانه روز گذشته (چهارم اردیبهشت) بر اثر ابتلا به کرونا در استان خبر داد وا فزود: این آمار طی چند ماه اخیر در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود.

کد خبر: ۸۸۳۰۲
۱۰:۲۶ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

افزایش فوتی های کرونا در یک روز

دیدارنیوز ـ مهدی محمدی در گفتگویی با اشاره به افزایش هفت برابری فوتی‌های کرونا در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه در شبانه روز گذشته ۱۴ نفر در استان بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند که این تعداد نسبت به روز مقابل آن با دو فوتی، هفت برابر شده است.

وی خاطرنشان کرد: این تعداد فوتی در چند ماه اخیر بی سابقه بوده و در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: با این تعداد شمار قربانیان کرونا در استان تاکنون به ۱۶۴۳ نفر رسیده است.

محمدی در ادامه از بستری شدن ۲۱۱ بیمار جدید در شبانه روز گذشته خبر داد و افزود: با این تعداد در حال حاضر ۸۱۵ نفر در مراکز درمانی استان بستری هستند.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع بستری‌های حال حاضر، ۱۴۲ نفر در بخش‌های ویژه هستند که حال ۲۸ نفر آن‌ها وخیم است.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: از ابتدای شیوع پاندمی کرونا تاکنون ۳۲ هزار و ۹۵۷ نفر در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: