تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شورای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

باور کردنی نیست، اما یک زن آمریکایی پس از ۲۱ سال به دلیل عدم بازگرداندن نوار VHS یا ویدیویی با اتهامات فدرال روبه رو و دستگیر شده است.

کد خبر: ۸۸۲۸۳
۰۹:۳۳ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

 خاطر نوار ویدیو

دیدارنیوز - کارون مک براید، ساکن سابق اوکلاهما، به دلیل عدم بازگرداندن نوار VHS به نام "Sabrina the Teenage Witch" که ۲۱ سال پیش کرایه کرده بود، با اتهام اختلاس فدرال مواجه است.

اما او چگونه پس از ۲۱ سال به دام افتاد؟ او که در  اوکلاهما ازدواج کرده بود، در حالی که قصد داشت نام خانوادگی خود را در گواهینامه رانندگی تگزاس تغییر دهد، متوجه شد که وی در ایالت قدیمی خود یک زن تحت تعقیب است.

او می‌گوید: "من برای تغییر گواهینامه رانندگی خود رفتم، در طی دوران کرونا امور اداری غیر حضوری است، بنابراین، من برای اداره صدور گواهینامه ایمیل ارسال کردم و آن‌ها برای من پاسخ ارسال کردند و به من گفتند که من در اوکلاهما یک مشکل دادم.

اسناد آنلاین نشان می‌دهد که کارون مک براید زنی  در سال ۱۹۹۹ نوار VHS اجاره‌ای "Sabrina the Teenage Witch" را پس نداده است. وی گفت: "مقامات  به من گفتند که اتهام من مرتبط با نوار VHS است و من مجبور شدم با خودم تکرار کنم، زیرا فکر کردم این یک موضوع  دیوانه کننده است.
 
مک براید به FOX ۲۵ گفت که به یاد نمی‌آورد که هرگز فیلم را اجاره کرده باشد. جالب است که اکنون حتی مغازه تجاره فیلم بسته شده، اما پرونده شکایت باز است.

منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
محسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۵
0
0
این موضوعات در همه جا مرسومه ولی در کشورهای پیشرفته خصوصا امریکا بیشتر. هر یک مدت از این دست مطالب را رو میکنند که از لحاظ روانی به دیگر کشورهای جهان اینطور القاع کنند در کشور ما خیلی نظم حاکم است. که در بودن نظم شکی نیست ولی با این پیاز داغی. ابوالقاسمی