تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شورای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

سرمربی رئال مادرید بعد از تساوی برابر بتیس تاکید کرد که شاگردانش تا پایان برای کسب عنوان قهرمانی درلالیگا خواهند جنگید.

کد خبر: ۸۸۲۶۱
۰۹:۰۶ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

زیدان

دیدارنیوز - به نقل از مارکا، رئال مادرید در هفته سی و سوم رقابت‌های لالیگا دو امتیاز حساس را از دست داد و با تساوی بدون گل برابر بتیس متوقف شد.

رئال با این تساوی ۷۱ امتیازی شد تا با وجود یک بازی بیشتر نسبت به اتلتیکو و ۲ بازی کمتر در رده دوم باقی بماند.

زیدان در نشست خبری بعد از بازی گفت: دو امتیاز حساس را از دست دادیم. درکار‌های دفاعی خوب بودیم، اما درحمله مشکلاتی داشتیم و شرایط به خوبی پیش نرفت.

او ادامه داد: بازی حساسی برابر چلسی پیش رو داریم. امیدوار هستیم که مندی و تونی کروس به این بازی برسند. باید منتظر ماند. امشب دو امتیاز از دست دادیم و اکنون باید تمام تمرکز خود را روی بازی برابر چلسی گذاشت. هنوز بازی‌های زیادی در لالیگا باقی مانده است و تا پایان برای قهرمانی خواهیم جنگید.

زیدان در ادامه صحبت‌های خود گفت: آماده بازی برابر چلسی هستیم. این سخت‌ترین بازی فصل ما خواهد بود. درست است که امشب نتوانستیم به پیروزی برسیم، اما وضعیت تیم خوب است.

او درباره بازگشت هازارد گفت:خوشحالم که این بازیکن به شرایط بازی رسید و او را در میدان دیدم. هازارد کمک زیادی به ما خواهد کرد.

زیدان درباره آمادگی کارواخال هم گفت: او در بازی قبلی ۲۰ دقیقه بازی کرد و امشب هم کمی بیشتر بازی کرد. باید دید که آیا می‌تواند به ترکیب اصلی برگردد یا نه.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: