تیتر امروز

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

با پایان یافتن مهلت ثبت نام نامزد‌های انتخاباتی، سیمای انتخاباتی ۱۴۰۰ تا حدودی روشن شده است. با این حال تصمیم اصلی را شورای نگهبان می‌گیرد؟ چه سناریو‌هایی پیش روی انتخابات است؟
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشت: تدوین اصلاحیه الزام چاپ آگهی در روزنامه‌های کثیرالانتشار و طرح و تصویب آن در جلسه یکشنبه هیات دولت، رفع دغدغه اصحاب مطبوعات خواهد شد.

کد خبر: ۸۸۲۲۷
۱۶:۱۶ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

تصویب بازگشت آگهی‌های دولتی به روزنامه‌ها

دیدارنیوز ـ سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز، شنبه با ارسال مطلبی در توییتر نوشت: با تدوین اصلاحیه توسط معاونت حقوقی رئیس‌جمهور در مورد الزام چاپ آگهی در روزنامه‌های کثیر الانتشار و طرح و تصویب آن در جلسه یکشنبه هیات دولت و نیز دستور ریاست محترم مجلس و همراهی هیأت محترم تطبیق، رفع دغدغه اصحاب مطبوعات خواهد شد.

هیأت وزیران اواخر بهمن ماه سال گذشته آئین نامه نحوه فعالیت دستگاه‌های اجرایی در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) را تصویب و ابلاغ کرد که از جمله مهمترین مفاد این آئین نامه، حذف الزام دولتی‌ها به انتشار آگهی در روزنامه برای مزایده‌ها و مناقصه‌ها بود.

پس از انتشار خبر مصوبه پیشین، بسیاری از اهالی مطبوعات خواستار اصلاح آیین نامه نحوه فعالیت دستگاه‌های اجرایی در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) و بازگشت آگهی‌های دولتی به مطبوعات شدند.

منبع: ایرنا
برچسب ها: رونامه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: