تیتر امروز

«رئیسی» رییس است؛ اما...
اردوگاه اصولگرایان و انتخابات ۱۴۰۰

«رئیسی» رییس است؛ اما...

در اردوگاه اصولگرایی اوضاع به ظاهر بر وفق مراد ابراهیم رئیسی است اما حضور چندین نامزد دیگر از این جناح نشان از آن دارد که بازی پیچیدگی‌های بیشتری هم دارد و کار شاید به این سادگی نیست.
جهانگیری در تقلا، پزشکیان چراغ خاموش، لاریجانی مرموز!
اردوگاه اصلاح‌طلبان و انتخابات ۱۴۰۰

جهانگیری در تقلا، پزشکیان چراغ خاموش، لاریجانی مرموز!

سیمای انتخاباتی اردوگاه‌های رقیب مشخص شده است. در اردوی اصلاح‌طلبی هواداران جهانگیری در تقلا هستند، پزشکیان هنوز با چراغ خاموش حرکت می‌کند و علی لاریجانی مرموزترین نامزد این دوره است.

رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران گفت: مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره سوم و چهارم سال ۱۳۹۹ و سررسید پرداخت آن برای تمامی مؤدیان مالیاتی به مدت یک ماه تمدید شد.

کد خبر: ۸۸۲۱۱
۱۵:۳۹ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده

دیدارنیوز ـ به گزارش امور مالیاتی تهران، «محمدرضا نوری» روز شنبه با اشاره به ابلاغ مصوبه‌های چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی کرونا توضیح داد: آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی مربوط به دوره مالیاتی زمستان سال ۱۳۹۹ و سررسید پرداخت مالیات متعلقه پانزدهم اردیبهشت سال۱۴۰۰ است.

وی افزود: تسلیم اظهارنامه و پرداخت مالیات در سررسید تعیین شده مشمول جریمه‌های موضوع بند (۵) ماده (۲۲) و ماده (۲۳) قانون مالیات بر ارزش افزوده نخواهد بود.

نوری ادامه داد: همچنین مؤدیان مالیاتی برای تسلیم گزارش حسابرسی مالیاتی دوره چهارم (زمستان) سال ۱۳۹۹ نیز با احتساب تعطیلات رسمی پانزدهم و شانزدهم خردادماه، تا تاریخ هفدهم خردادماه سال ۱۴۰۰ فرصت دارند.

وی تاکید کرد: مودیان امور مالیاتی شهر و استان تهران به منظور دریافت جزئیات بیشتر می‌توانند با مرکز ارتباط مردمی ۱۵۲۶ تماس بگیرند.

منبع: ایرنا
برچسب ها: مالیات
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: