تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

۳ بازیکن استقلال دردیدارهای قبلی این تیم کارت زرد دریافت کرده‌اند که در صورت تکرار این اتفاق در بازی امشب، دیدار بعدی تیم شان را از دست خواهند داد.

کد خبر: ۸۸۱۸۴
۱۴:۱۹ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

استقلال

دیدارنیوز - آبی پوشان تهران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ۳ بازی به میدان رفته‌اند که در این ۳ بازی، ۳ بازیکن این تیم با دریافت کارت زرد از سوی داور جریمه شخصی شده‌اند و این ۳ بازیکن در صورت دریافت اخطار مقابل الدحیل، بازی بعدی تیم شان را از دست می‌دهند.

شاید شیخ دیاباته مهاجم ۳ گله این تیم که در دیدار قبلی مقابل الدحیل یک اخطار گرفت، مهم‌ترین استقلالی باشد که با خطر محرومیت مواجه است. به جز دیاباته، محمد نادری مدافع چپ و سبحان خاقانی هافبک راست آبی پوشان هم یک اخطاره بوده و با خطر محرومیت مواجه هستند.

در حال حاضر تیم الریان قطر با ۱۲ کارت زرد، بیشترین اخطار را در بین ۲۰ تیم حاضر در این رقابت‌ها دریافت کرده و استقلال به همراه الشرطه و استقلال دوشنبه، تیم‌های سه‌اخطاره مسابقات هستند.


منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: