تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

بوکاجونیورز در آستانه جذب ادینسون کاوانی، مهاجم ۳۴ ساله منچستریونایتد قرار دارد.

کد خبر: ۸۸۱۷۶
۱۳:۴۲ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

 کاوانی

دیدارنیوز - تنها یک سال از انتقال ادینسون کاوانی سپری شده و این بازیکن علاقه‌ای به ماندن در فوتبال اروپا ندارد. نشریات آرژانتینی مدعی شدند ادینسون کاوانی پس از پیروزی ۳-۱ یونایتد مقابل برنلی در روز یکشنبه، مدیران باشگاه را از تمایل خود به انتقال به آرژانتین در پایان فصل مطلع کرده و در این رابطه تردیدی وجود ندارد.

تنها دو ماه دیگر از قرارداد کاوانی با یونایتد باقی مانده است و اگرچه گزینه تمدید برای یک فصل دیگر نیز وجود دارد، اما این بند منوط به موافقت هم بازیکن و هم باشگاه است و کاوانی علاقه‌ای به ماندن در اولدترافورد ندارد. این در حالیست که ادینسون کاوانی در چند ماه حضور خود در ترکیب یونایتد عملکرد خوبی داشته و اوله گونار سولسشر نیز خواهان ماندن او در ترکیب است.

باشگاه بوکاجونیورز برای خرید کاوانی با او به توافق کامل دست یافته و پیراهن‌های شماره ۷ و شماره ۹ خود که اعداد مورد علاقه کاوانی هستند را نیز پیش از انتقال او در تابستان امسال رزرو کرده تا ستاره اوروگوئه‌ای یکی از این دو عدد را انتخاب بکند. ادینسون کاوانی چندی قبل در مصاحبه‌ای مدعی شد قصد دارد نزدیک به خانواده اش زندگی بکند و به همین دلیل این بازیکن می‌خواهد در ۳۴ سالگی راهی آرژانتین بشود.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: