تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

نظرسنجی‌ها حاکی از آن است که هواداران فوتبال در اروپا تمایلی به برگزاری رقابت‌های سوپرلیگ نداشتند.

کد خبر: ۸۸۱۷۳
۱۳:۳۷ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

پرز

دیدارنیوز - ایده برگزاری رقابت‌های سوپرلیگ زودتر از حد انتظار متلاشی شد و روسای باشگاه‌های بزرگ اروپایی علیرغم جنجال‌های فراوان نتوانستند این پروژه را عملی کنند. این در حالیست که ابتدا اخبار حاکی از استقبال هواداران فوتبال از این ایده بود، اما نشریه ال موندو مدعی شد این شایعات حقیقت نداشته و حتی هواداران جوان نیز تمایلی به برگزاری سوپرلیگ نداشتند.

طبق نظرسنجی ال موندو، ۵۸ درصد از هواداران و به ویژه برای گروه سنی جوان که فلورنتینو پرز علاقه زیادی به پرداختن به آن‌ها داشت، با برگزاری سوپرلیگ به این شکل مخالف بودند. این نظرسنجی نشان داد که حدود ۶۵ درصد از افراد بین ۱۸ تا ۲۹ سال علاقه‌ای به برگزاری این شکل از مسابقات نداشتند و این نتایج موید آن است که رئیس باشگاه رئال مادرید در پیش بینی شرایط دچار اشتباه شده است.

اما خبر بدتر برای فلورنتینو پرز این است که ۷۱ درصد از شرکت کنندگان معتقدند که اتفاقات اخیر به شهرت فلورنتینو پرز لطمه زده و وجهه او را زیر سوال برده است. این در حالیست که پیش از این اخباری در مورد نظرسنجی از سوی خود باشگاه‌ها و حمایت ۷۶ درصدی هواداران از برگزاری سوپرلیگ منتشر شده بود، اما به نظر می‌رسد اخبار درستی به فلورنتینو پرز و دیگر موسسان این تورنمنت مخابره نشده بود.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: