تیتر امروز

پیروزی رئیسانه یا سیاست‌ورزی ظریفانه

پیروزی رئیسانه یا سیاست‌ورزی ظریفانه

ظریف کاندیدا می‌شود؟ شورای نگهبان وزیر خارجه را تأیید صلاحیت می‌کند؟ تقابل او و ابراهیم رئیسی فضای سیاسی را دو قطبی می‌کند؟ این‌ها از اصلی‌ترین سؤالات حال حاضر فضای سیاسی است.
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی اعلام کرد:

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از احتمال قطعی پرواز‌ها به هند در صورت تصویب ستاد مبارزه با کرونا و ابلاغ آن توسط سازمان هواپیمایی کشوری خبر داد.

کد خبر: ۸۸۱۱۳
۱۱:۰۳ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

احتمال قطع پرواز‌ها به هند کرونا

دیدارنیوز ـ مقصود اسعدی سامانی امروز (شنبه) در گفتگویی افزود: درباره قطعی پرواز‌ها به هند تابع دستورات و تصمیم ستاد مقابله با کرونا و ابلاغ سازمان هواپیمایی کشوری هستیم.

وی با اشاره به شدت شیوع بیماری کرونا در هند، گفت: هرچند پرواز زیادی به هند برقرار نیست و تعداد پرواز‌های بین دو کشور پایین است، اما با این حال در صورت تصمیم جدید پرواز به دهلی قطع خواهد شد.

از دست رفتن بازار ترکیه و عراق

اسعدی سامانی درباره آمار پرواز‌ها در فروردین‌ماه امسال اظهارداشت: در مقایسه با فروردین سال گذشته پرواز‌ها رشد داشت، اما به دلیل اعمال مصوبه مسافرگیری ۶۰ درصدی، مسافر کمتری جابه‌جا شده است.

وی بیان‌داشت: اکنون متاثر از شیوع کرونا بازار عراق و ترکیه را از دست دادیم و پرواز‌ها با حداقل ممکن به این کشور‌ها درحال انجام است.

آخرین وضعیت وام کرونایی ایرلاین‌ها

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی درباره تخصیص وام به شرکت‌های هواپیمایی نیز گفت: پارسال ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات به بخش هوایی اختصاص یافت، برخی شرکت‌های هواپیمایی هنوز موفق به دریافت این وام نشدند که البته دلیل آن مشکلات داخلی شرکت‌ها است.

وی ادامه‌داد: به دلیل اعمال خسارت زیاد به ایرلاین‌ها در پی مصوبه مسافرگیری تا ۶۰ درصد، درخواست تسهیلات جدید از دولت داریم که البته هنوز پاسخی به آن داده نشده است.

دیروز جمعه هند از شناسایی ۳۳۲ هزار و ۷۳۰ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد. رکوردی جدید که فقط یک روز پس از رکورد ۳۱۳ هزار نفری پنجشنبه گذشته به ثبت رسید.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: