تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شوارای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

مهاجم الجزایری سابق تراکتور می‌گوید این باشگاه برای خروجش از ایران با او همکاری نمی‌کند.

کد خبر: ۸۸۱۰۳
۱۰:۴۰ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

مهاجم الجزایری تراکتور

دیدارنیوز - عکاشه حمزاوی مهاجم الجزایری سابق باشگاه تراکتور چند ماه قبل به دلیل عملکرد ضعیف از سوی باشگاه قراردادش فسخ شد. با این حال، او هنوز نتوانسته از ایران خارج شود و به کشورش بازگردد. اتفاقی که می‌تواند در آینده برای تیم تبریزی دردسرساز شود و آبروی ایران را هم ببرد.

این مهاجم الجزایری در گفت‌وگو با ایسنا درباره این موضوع گفت: من ایران هستم زیرا نتوانستم از این این کشور خارج شوم. ابتدا گذرنامه من در دسترش نبود و سفارت کشورم با تحت فشار قرار دادن باشگاه تراکتور، موفق شد بعد از ۵ ماه گذرنامه من را از آن‌ها بگیرد. مشکل فعلی من گذرنامه نیست بلکه ندادن ویزای خروج از ایران است. ما ۱۰ روز قبل برای فسخ قرارداد با باشگاه به توافق رسیدیم اما آن‌ها به وعده و وعیدشان پایبند نبودند.

وی ادامه داد: من همه چیز را از لحاظ مالی برای آن‌ها آسان کردم اما نمی‌دانم مشکلشان چیست که نمی‌گذارند به کشورم برگردم. نمی‌دانم چرا آن‌ها چنین رفتاری را با ما می‌کنند. مشکل من مالی نیست و تنها دغدغه‌ام خروج از ایران است. من ۲ فرزند دارم که حدود ۸ ماه است آن‌ها را ندیده‌ام. من در این مدت بارها از باشگاه خواستم که به من اجازه برگشت به کشورم را دهند تا بتوانم خانواده‌ام را ببینم اما آن‌ها به من چنین اجازه‌ای ندادند و من هم‌ چیزی نگفتم. من دیگر بازیکن تراکتور نیستم و آیا این درست و جوانمردانه است که من از خانواده‌ام دور باشم؟ اتفاقی که می‌تواند مشکلات جدی برای زندگی شخصی من به وجود بیاورد و رابطه من در خانواده را وارد حاشیه کند.

حمزاوی اضافه کرد: زمانی که من برای گرفتن ویزا به اداره مهاجرت رفتم، آن‌ها به من ویزای خروج ندادند و گفتند که باشگاه تراکتور حدود بیش از ۱۵ هزار دلار از مالیات من را پرداخت نکرده است و زمانی من می‌توانم از ایران خارج شوم که باشگاه این هزینه را پرداخت کند. من به باشگاه رفتم و از آن‌ها خواستم تسویه حساب کنم اما باشگاه به من گفت که پولی ندارد و خودم باید آن مبلغ را پرداخت کنم.۲ روز بعد تصمیم گرفتم ۱۵ هزار دلار را از جیب خود بدهم تا بتوانم به کشورم برگردم. من باز هم به مرکز مهاجرت رفتم اما این بار آن‌ها پاسخی عجیب به من دادند؛ آن‌ها گفتند شما نباید این مالیات را پرداخت کنی و پرداخت آن فقط باید توسط باشگاه صورت بگیرد. حالا من باید دقیقا چه کار کنم؟ آن‌ها از این حرف‌ها و تصمیم‌ها چه نیتی دارند؟ چنین اتفاقاتی شایسته تیمی با میلیون‌ها هوادار نیست و وقتی سفارت الجزایر و فیفا در این موضوع دخالت کنند، اتفاقاتی که درخور باشگاه تراکتور باشد، رخ نخواهد داد و جریمه‌ای برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود که همیشه برایشان درس عبرت باشد. البته منظور من درس عبرت برای مدیران تراکتور است و نه هواداران این تیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: