تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: درخصوص توزیع واکسن کرونا همه چیز بر اساس سند ملی که شورای عالی اخلاق پزشکی تصویب کرده است، پیش خواهیم رفت.

کد خبر: ۸۸۰۱۳
۱۳:۱۵ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

جهانپور

دیدارنیوز - توزیع واکسن عادلانه و رایگان استسخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: درخصوص توزیع واکسن کرونا همه چیز بر اساس سند ملی که شورای عالی اخلاق پزشکی تصویب کرده است، پیش خواهیم رفت.
«کیانوش جهانپور» سخنگوی سازمان غذا و دارو با اشاره به موضوع واکسن کرونای پولی برای افراد خارج از اولویت که اتاق بازرگانی قیمت آن را بین ۲۰۰ الی ۲۵۰ هزار تومان اعلام کرده، بیان کرد: اینکه بگوییم یک نفر می‌خواهد واکسن کرونا را خارج از نوبت بزند، این رفتار را باید با یک قیمتی انجام دهد، بیش از یک مقدار زیر سوال است.
وی ادامه داد: به خصوص وقتی صحبت از حوزه‌ی سلامت است، موضوع مربوط به حوزه پیشگیری است که وظیفه دولت‌ها و حکومت‌ها هم فراگیر بودن خدمات پیشگیری و هم دسترسی عالانه است.
جهانپور در مورد پولی شدن واکسن کرونا گفت: قطعا وزارت بهداشت این کار را نخواهد کرد، مسیر ما شخص است و اینها موضوعات جدیدی در رابطه با واکسیناسیون، مثلا واکسیناسیون توده‌ایی و حجیم نیست.
جهانپور افزود: همه چیز بر اساس سند ملی که شورای عالی اخلاق پزشکی تصویب کرد پیش خواهیم رفت.
وی گفت: واکسن به شکل عادلانه، رایگان و مطابق اولویت‌ها در وزارت بهداشت توزیع خواهد شد و وزارت بهداشت چیزی جز این نخواهد داشت.


منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: