تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

یکی از پرافتخارترین سرمربی های لیگ قهرمانان اروپا عنوان کرد می دانسته است برگزاری سوپرلیگ به هیچ وجه عملی نخواهد شد.

کد خبر: ۸۸۰۰۲
۱۲:۳۸ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

آنچلوتی

دیدارنیوز - به نقل از تایمز، کارلو آنچلوتی مربی اورتون در یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با آرسنال در مورد برنامه های سوپرلیگ که فعلاً در حال تعلیق است اظهار نظر کرد.  
کارلو آنچلوتی در جریان کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با آرسنال گفت: واقعا چه می توانم بگویم؟ این دوازده باشگاه اشتباه کردند. آنها به این  موضوع به خوبی فکر نکردند. در چند ماه گذشته بارها و بارها در مورد چنین برنامه هایی برای سوپرلیگ اخبار مختلفی شنیده ایم. اما من مطمئن بودم که هرگز عملی نخواهد شد. در ابتدا فکر می کردم می خواهند شوخی کنند ولی واقعا این برنامه و ایده از همان اول مسخره بود و به هیچ وجه هدف و برنامه خوبی نداشت.
آنچلوتی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: یک طرف بازیکنان و مدیران است اما طرف دیگر طرفداران هستند و  به راحتی نمی توان نگرش و نظرات آنها را نادیده گرفت. آنها می خواستند رقابتی ایجاد کنند که در آن ورزش در اولویت نیست و همه چیز به پول برمی‌گردد. هواداران مهمترین مساله ای بودند که در این طرح دیده نشدند و به همین خاطر اعتراض های زیادی نسبت به آن شاهد بودیم.
سرمربی سابق بایرن در پاسخ به این س سوال که کدام جمله برای آموزش دادن به باشگاه های درگیر این پروژه مناسب ترین جمله است گفت: من فرد مناسبی نیستم که بخواهم با آنها صحبت کنم ولی باید به این باشگاه ها بگویم که فوتبال بدون هواداران جایگاه خود را از دست می دهد و نمی توان هواداران را نادیده گرفت و به همین خاطر پروژه ای مثل سوپر لیگ محکوم به شکست است.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: