تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی
دانش آدینه ۳۸

ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی

در ۳۸ امین شماره دانش آدینه سروش زمانی مقدم به سراغ اصل جهانشمول بودن قوانین فیزیک رفته است. جستاری که نشان می‌دهد که چگونه میلیون‌ها جهان دیگر با قوانین فیزیکی دیگر می‌توانند وجود داشته باشند.

مهاجم بلژیکی با گلزنی در دیدار برابر لاتزیو توانست به رکورد بیشترین گل زده در سری A در بین بازیکنان ناپولی دست یابد.

کد خبر: ۸۷۹۹۵
۱۲:۲۰ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

 ناپولی

دیدارنیوز - به نقل از گاتزتادلواسپورت، دریس مرتنس مهاجم بلژیکی باشگاه ناپولی از سال ۲۰۱۳ در این تیم بازی می کند و توانسته است با زدن ۱۳۵ گل بالاتر از مارک همشیک و دیگو مارادونا برترین گلزن تاریخ این باشگاه باشد.
با این حال او در رقابت های سری A بعد از آنتونیو ووچاک که از سال ۱۹۲۹ تا ۱۹۳۵ در این تیم توپ می زد، در رده دوم جدول گلزنان لیگ قرار داشت و تا اینکه موفق شد دیشی پنجشنبه در دیدار برابر لاتزیو یکی از گلهای تیمش را بزند تا شمار گلهای خود را در سری A به عدد ۱۰۲ برساند تا به گلزن ترین بازیکن ناپولی در لیگ نیز تبدیل شود.
ناپولی با برتری ۵ بر ۲ برابر لاتزیو توانست ۶۳ امتیازی شود و با دو امتیاز کمتر از یوونتوس در رده پنجم جدول رده بندی لیگ ایتالیا قرار بگیرد تا رقابت برای کسب سهمیه به بالاترین حساسیت خود برسد.
ناپولی در دیدار بعدی خود باید در خانه تورینو به میدان برود و سپس بازی با کالیاری را در پیش دارد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: