تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

مهاجم سوئدی میلان اعلام کرد که دوست دارد تا آخر عمر در میلان بماند.

کد خبر: ۸۷۹۸۶
۱۲:۰۷ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

 زلاتان  میلان

دیدارنیوز - به نقل از فوتبال ایتالیا، قرارداد زلاتان ایبراهیموویچ مهاجم سوئدی میلان برای یک فصل دیگر یعنی تا پایان فصل ۲۰۲۲ تمدید شد و به این ترتیب زلاتان سال بعد هم در این تیم توپ خواهد زد.
این مهاجم گلزن که اخیرا به تیم ملی فوتبال کشورش نیز دعوت شده است و احتمالا در یورو نیز حاضر باشد، درباره تمدید قرارداد با میلان گفت: بسیار خوشحالم. من منتظر این روز بودم و اکنون یک سال دیگر فرصت دارم و این برای من واقعاً مهم است. من همیشه گفته ام که میلان خانه من است و به همین خاطر از تمدید قراردادم بسیار خوشحالم. حتی اگر میلان پیشنهاد می داد تا آخر عمر هم اینجا بمانم، آن را قبول می کردم.
او در ادامه گفت: کار با پیولی بسیار آسان است. او ذهنیت درستی دارد و هر روز می خواهد ما بهتر شویم و بتوانیم همان میلان خوب گذشته شویم.
طبق اعلام رسانه های ایتالیایی، حقوق ابراهیموویچ در هر فصل ۷ میلیون یورو خواهد بود. ابراهیموویچ با میلان در مجموع ۱۳۰ مسابقه انجام داده، ۸۴ گل به ثمر رسانده و ۳۲ پاس گل داده است تا یکی از برترین خارجی های این باشگاه لقب بگیرد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: