تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.
فرماندار قرچک تاکید کرد

فرماندار قرچک گفت: در سال ۱۴۰۰ یکی از اولویت‌های شورای آموزش و پرورش موضوع توسعه فضا‌های آموزشی و پرورشی است که بایستی این مهم با جدیت پیگیری شود.

کد خبر: ۸۷۹۶۳
۱۴:۵۶ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

ضرورت تدوین برنامه جامع پیشگیری از افت تحصیلی

دیدارنیوز ـ بهمن خطیبی ظهر پنجشنبه ۲ اردیبهشت ماه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک بیان کرد: مطابق ماده ۱۶ قانون شورای آموزش و پرورش، بایستی این اداره با همکاری شهرداری برای توسعه فضا‌های آموزشی و پرورشی اقدام کند.

وی ادامه داد: با شیوع ویروس کرونا، همه حوزه‌ها به ویژه حوزه آموزشی و مدارس تحت تأثیر مستقیم این بحران قرار گرفت، اما با مدیریت صحیح و هوشمندانه، آموزش تعطیل نشد و با همت و تلاش معلمان و کادر تعلیم و تربیت روند آموزش و یادگیری در بین دانش‌آموزان تداوم داشت.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک یادآور شد: افت تحصیلی دانش آموزان در این شرایط کرونایی غیرقابل انکار است که در این خصوص باید برنامه جامعی تدوین شود و این از درخواست‌های مهم شورای آموزش و پرورش در کل کشور است.

خطیبی عنوان کرد: با توجه به فرارسیدن هفته معلم، ارج نهادن به مقام شامخ این قشر تنها معطوف به یک زمان خاص نیست و باید برای تجلیل و ارزش‌گذاری به جایگاه معلمان یک برنامه راهبردی مدنظر باشد که در آن چشم‌انداز واقعی تحقق شأن و منزلت حقیقی این عزیزان مشخص شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: فرصت‌هایی که فضای مجازی ایجاد کرد و برای انجام رسالت آموزش و پرورش به کمک این نهاد فرهنگی آمد، بر کسی پوشیده نیست، بنابراین باید تلاش شود از فرصت‌های فضای مجازی بیشتر و بهینه‌تر استفاده کرد که قطعا این تجربیات راهکار‌های مؤثری پیش روی آیندگان قرار خواهد داد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: تحصیل
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: