تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شورای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر ۹ جاده از جمله محور خرم‌آباد-پلدختر، محور پونل-خلخال، جاده شهداد-نهبندان، و محور فرعی شمشک-دیزین، به دلیل کاهش ایمنی در مسیر مسدود است.

کد خبر: ۸۷۹۵۸
۱۴:۳۹ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

کاهش ایمنی ۹ جاده کشور را بست

دیدارنیوز ـ علی اکبر آشوری در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری و ۲۳۰۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* تردد روان در همه جاده‌های تهران-شمال

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در حال حاضر در مسیر رفت و برگشت آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت همچنین محورهای فیروزکوه، هراز و کندوان تردد روان است.

وی درباره وضعیت جوی جاده‌ها گفت: در محور‌های شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

* «کاهش ایمنی» عامل انسداد ۹ جاده

آشوری کاهش ایمنی را عامل انسداد ۹ جاده کشور عنوان کرد و افزود: در حال حاضر محور خرم‌آباد-پلدختر، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور پونل-خلخال، جاده شهداد-نهبندان، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده قزوین - همدان در کیلومتر ۱۱۰، به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها تصریح کرد: همچنین محور فرعی سی سخت-پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور گنج نامه-تویسرکان و محور فرعی رویان - گلندرود و بلده واقع در استان مازندران، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* افزایش ۳.۳ درصدی ترافیک جاده‌ها در شبانه‌روز گذشته

وی بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد ۲۳۰۸ دستگاه ترددشمار فعال در محور‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۳.۳ درصد افزایش نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۷.۷ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ ثبت شد.

* ثبت بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج با ۱۱۷ هزار تردد

آشوری بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج با ۱۱۷ هزار تردد، آزادراه کرج-قزوین با ۱۱۱ هزار تردد و آزادراه کرج-تهران با ۱۰۰ هزار تردد، ثبت شد.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: