تیتر امروز

"سرزده" با رئیسی در ۱۰۰ روز

ابراهیم رئیسی امشب گزارش عملکرد صد روزه دولت خود را ارایه خواهد کرد. دولتی که در مهار کرونا موفق بوده اما در مهار تورم، مدیریت بحران محیط زیست و البته تنش در سیاست خارجی چندان درخشان عمل نکرده...
درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!

کاهش ایمنی ۹ جاده کشور را بست

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر ۹ جاده از جمله محور خرم‌آباد-پلدختر، محور پونل-خلخال، جاده شهداد-نهبندان، و محور فرعی شمشک-دیزین، به دلیل کاهش ایمنی در مسیر مسدود است.

کد خبر: ۸۷۹۵۸
۱۴:۳۹ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

کاهش ایمنی ۹ جاده کشور را بست

دیدارنیوز ـ علی اکبر آشوری در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری و ۲۳۰۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* تردد روان در همه جاده‌های تهران-شمال

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در حال حاضر در مسیر رفت و برگشت آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت همچنین محورهای فیروزکوه، هراز و کندوان تردد روان است.

وی درباره وضعیت جوی جاده‌ها گفت: در محور‌های شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

* «کاهش ایمنی» عامل انسداد ۹ جاده

آشوری کاهش ایمنی را عامل انسداد ۹ جاده کشور عنوان کرد و افزود: در حال حاضر محور خرم‌آباد-پلدختر، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور پونل-خلخال، جاده شهداد-نهبندان، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده قزوین - همدان در کیلومتر ۱۱۰، به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها تصریح کرد: همچنین محور فرعی سی سخت-پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور گنج نامه-تویسرکان و محور فرعی رویان - گلندرود و بلده واقع در استان مازندران، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* افزایش ۳.۳ درصدی ترافیک جاده‌ها در شبانه‌روز گذشته

وی بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد ۲۳۰۸ دستگاه ترددشمار فعال در محور‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۳.۳ درصد افزایش نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۷.۷ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ ثبت شد.

* ثبت بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج با ۱۱۷ هزار تردد

آشوری بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج با ۱۱۷ هزار تردد، آزادراه کرج-قزوین با ۱۱۱ هزار تردد و آزادراه کرج-تهران با ۱۰۰ هزار تردد، ثبت شد.

منبع: فارس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر