تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

وزیر بهداشت رژیم صهیونیستی با رئیس بنیاد خدمات بهداشتی امارات توافقی را برای همکاری در زمینه بهداشت بین رژیم صهیونیستی و امارات امضا کرد.

کد خبر: ۸۷۹۳۸
۱۳:۴۰ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

امارات و رژیم صهیونیستی

دیدارنیوز - به نقل از سایت شبکه خبری روسیا الیوم، یولی ادلشتاین، وزیر بهداشت رژیم صهیونیستی و محمد السرکال، رئیس بنیاد تأسیس خدمات بهداشتی امارات توافقی را با حضور عبدالرحمان بن محمد العویس، وزیر بهداشت این کشور برای همکاری در زمینه بهداشت بین رژیم صهیونیستی و امارات امضا کردند.

سایت عبری زبان «I24 NEWS» اعلام کرد، بندهای اصلی این توافق این است که دو طرف اسرائیلی و اماراتی برای تقویت همکاری در زمینه بهداشتی و سلامتی از جمله مقابله با شیوع ویروس کرونا، امنیت سایبری، محافظت از داده‌ها، آموزش پزشکی، سلامت دیجیتال، هوش مصنوعی، نوآوری، تکامل و پیشرفت تکنولوژی و بهداشت عمومی تلاش خواهند کرد.

در این توافق همچنین قید شده است که بازدید متقابل کارشناسان، ایجاد پروژه‌های اقتصادی و بهداشتی در چارچوب گسترده‌تر وجود داشته باشد و این توافق دو طرف را به توسعه روابط مستقیم میان موسسات پزشکی و بهداشتی ترغیب خواهد کرد.

در مراسم امضای این توافق مدیر بخش روابط بین‌المللی، کاردار سفارت رژیم صهیونیستی در امارات و فرستاده رژیم اشغالگر به کشورهای حاشیه خلیج فارس حضور داشتند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: