تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.
فرماندار سرپل‌ذهاب:

فرماندار سرپل‌ذهاب با بیان اینکه ویروس کرونا در کمین همگان است و هیچ کس از خطر این ویروس در امان نیست، گفت: از این رو برای مقابله با این ویروس باید همه دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کرده و به آن پایبند باشند.

کد خبر: ۸۷۹۳۶
۱۳:۳۷ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

خطر ویروس کرونا

دیدارنیوز ـ نورالدین فرزادی‌پور روز پنجشنبه در جلسه ستاد اضطراری کرونا در فرمانداری سرپل‌ذهاب، افزود: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان، تعطیلی مشاغل گروه‌های شغلی ۲، سه و چهار طبق مصوبه ستاد کرونا انجام شده و ما نیز از تعطیلی بازار متاسف هستیم، اما اولویت برای ما سلامت مردم است.

وی اظهار داشت: برنامه منظمی برای فعالیت کاسبان بازار لحاظ شود به گونه‌ای که که قانون یکسان در مورد آنان اجرا شده نه به گونه‌ای که عده‌ای خلاف قانون مغازه خود را باز کرده و عده‌ای تعطیل باشند و نارضایتی اصناف را به دنبال داشته باشد.

نماینده عالی دولت در سرپل ذهاب گفت: بانک‌ها موظفند ضدعفونی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی را با جدیت انجام دهند، زیرا که محل تجمع بسیاری ازمردم است و امکان خطر ابتلا به کرونا بالا در این مکان بیشتر است.

فرزادی پور اضافه کرد: درصدد هستیم در خصوص دارایی و مالیات با معاون اقتصادی و استانداری کرمانشاه مکاتبه‌ای داشته باشیم که در این موضوع با توجه به تعطیلی مشاغل مساعدتی لحاظ شود.

او گفت: تاثیر فعالیت بازار کرمانشاه به جذب مشتریان و اعتراض اصناف شهرستان‌ها موضوعی است که باید رسیدگی و پیگیری شود.

وی در ادامه با اشاره به شناسایی کانون و نقاط آسیب پذیری در برابر کرونا ادامه داد: به تناسب قدرت و توان ادارات، انتظار داریم جدی‌تر پای کار باشند و در این خصوص اجراییات شهرداری ضعیف عمل می‌کند و این انتقاد برشهرداری شهرستان وارد است.

فرزادی پور گفت: پلمپ مغازه‌های بی اعتنا به قانون عبرتی است برای قانون شکنان از این رو در این زمینه با جدیت برخورد می‌کنیم و تمام مدیران نیز باید پای کار باشند.

۲۹مبتلا به کرونا در سرپل‌ذهاب بستری هستند

معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب نیز گفت: با توجه به وضعیت قرمز کرونایی در شهرستان و آمار مبتلایان به کرونا و کمبود تخت بستری در بیمارستان، باید بسیج شویم با کمترین خسارات این موج خطرناک را بگذرانیم.

دکتر «محسن مرادی» افزود: کاهش آمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در این شهرستان نیازمند همراهی و بسیج همگانی مردم با ستاد کرونا است.

او اضافه کرد: تعداد بیماران بستری مبتلا به ویروس کرونا هم اکنون ۲۹ نفر هستند که از این مجموع ۶نفر آن‌ها روز گذشته پذیرش شده اند.

وی گفت: اگر ۲هفته به خوبی موازین بهداشتی و قرنطینه رعایت شود آمار مبتلایان به ویروس کرونا به طور قطع کاهش پیدا می‌کند.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد و اکنون به لحاظ رنگ بندی کرونایی قرمز است.

منبع: ایرنا
برچسب ها: کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: