تیتر امروز

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

با پایان یافتن مهلت ثبت نام نامزد‌های انتخاباتی، سیمای انتخاباتی ۱۴۰۰ تا حدودی روشن شده است. با این حال تصمیم اصلی را شورای نگهبان می‌گیرد؟ چه سناریو‌هایی پیش روی انتخابات است؟

کمیته برگزاری بازی های المپیک توکیو در نشست هیات اجرایی کمیته بین المللی المپیک تاکید کرد که آماده برگزاری این رویداد هستند.

کد خبر: ۸۷۹۳۳
۱۳:۲۷ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

 المپیک

دیدارنیوز - در جلسه هیات اجرایی کمیته بین المللی المپیک، هاشیموتو رییس کمیته برگزاری بازی های المپیک گزارشی را از روند کار ارائه داد. کمیته برگزاری بازی ها در این نشست بر آماده بودن توکیو جهت برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک تاکید کرد.

همچنین رییس بازی ها اعلام کرد: باتوجه به اینکه برگزاری مراسم حمل مشعل المپیک تاکنون با موفقیت برگزار شده و واکنش های مثبتی دریافت کردیم، دیگر تمرکز خود را روی برگزاری بازی ها گذاشته ایم. همچنین دستور العمل ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در طول برگزاری بازی ها را تقویت می کنیم تا المپیک با اطمینان  و موفقیت برگزار شود.

توماس باخ رییس کمیته بین المللی المپیک نیز گفت: توکیو همچنان آماده‌ترین میزبان المپیک است. همکاری ما برای برگزاری بازی ها در شرایط ایمن ادامه دارد و هفته آینده نیز نسخه جدید دستورالعمل ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا منتشر می شود.

وزنه برداری همچنان زیر ذره بین IOC

هیات اجرایی IOC در نشست خود وضعیت فدراسیون جهانی وزنه برداری را نیز مورد بررسی قرار دادند. آنها  روند انجام اصلاح در اساسنامه فدراسیون جهانی را بررسی کردند. کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد که همچنان نظارت بر اینکه اساسنامه مطابق با استانداردهای مدیریتی اصلاح شود، ادامه دارد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: