تیتر امروز

«رئیسی» رییس است؛ اما...
اردوگاه اصولگرایان و انتخابات ۱۴۰۰

«رئیسی» رییس است؛ اما...

در اردوگاه اصولگرایی اوضاع به ظاهر بر وفق مراد ابراهیم رئیسی است اما حضور چندین نامزد دیگر از این جناح نشان از آن دارد که بازی پیچیدگی‌های بیشتری هم دارد و کار شاید به این سادگی نیست.

ریحانه پارسا عکس عجیب و غریبی از خودش را به اشتراک گذاشت

کد خبر: ۸۷۹۳۰
۱۳:۱۸ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

ریحانه پارسا

دیدارنیوز - ریحانه پارسا بازیگر جوان و مطرح تلویزیون و سینما بود. ریحانه پارسا بعد از مهاجرتش به ترکیه حاشیه‌های زیادی داشت و به خاطر جذب فالوور دست به هر کاری میزد. ریحانه پارسا در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی عجیب منتشر کرد که این عکس با باز خورد زیاد کاربران فضای مجازی همراه شد.

ریحانه پارسا بازیگر ایرانی که به ترکیه مهاجرت کرده و عکس‌های مبتذل و پورنی می‌گذارد این بار کاملا لخت شد. ریحانه پارسا عکسی در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرد که این عکس متفاوت‌تر از عکس‌های دیگر است و کاملا ریحانه به سیم آخر زده و قصد دارد که یک پورن استار شود. تحلیلگران می‌گویند: ریحانه پارسا در مدت یک هفته با منتشر کردن عکس‌های عریانش ۵۰۰ هزار کاربر را جذب خود کرد.

ریحانه پارسا با منتشر کردن این عکس‌ها چه از طریق تبلیغات چه از طریق سایت شرطبندی در آمد‌های نجومی‌ای را کسب می‌کند.  

ریحانه پارسا بازیگر مطرح تلویزیون و سینما کشورمان است.  ریحانه پارسا بازیگر نام آشنای ایران پس از خروج از ایران حواشی زیادی را به همراه داشت.  ریحانه پارسا عکسی از خود در حال در آوردن شلوارش منتشر کرد.

ریحانه پارسا پس از خروج از ایران در کانون حاشیه‌ها قرار گرفت، اظهارات ریحانه پارسا درباره مشکلاتی که داخل ایران برایش به وجود آورده اند و یا راتباطش با پویان مختاری و کشف حجابش ریحانه پارسا را سرزبان‌ها انداخت.

طبق شواهد ریحانه پارسا با یک برنامه از پیش تعیین شده کار خود را پیش برد، اما این بازیگر سابق تلویزیون وسینما که همیشه به دنبال حاشیه سازی بوده است تیر آخر را چند روز پیش زد و اعلام کرد قصد دارد اقدام به کار‌های خلاف عرف بزند

ریحانه پارسا پس از این اظهارات جدید که در استوری اینستاگرام خود منتشر کرده بود پستی عجیب گذاشت، در این پست او عکسی برهنه از خودش منتشر کرد.

اما این پایان ماجرا نبود و ریحانه پارسا تمامی عکس‌های خود به خصوص عکس‌های قدیمی و همان عکس‌های برهنه اش را پاک کرد.

 

 ریحانه پارسا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: