تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

بازار خودرو امروز نیز شاهد نوسانات قیمتی بوده است و در حالی اکثر مدل‌های خودرو موجود در بازار طی ۲۴ ساعت گذشته ارزان شدند برخی از خودرو‌ها کماکان در مسیر افزایشی در حرکت اند که از جمله آن‌ها می‌توان به پراید ۱۳۲ اشاره کرد.

کد خبر: ۸۷۸۹۳
۱۲:۰۶ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

قیمت انواع خودرو

دیدارنیوز ـ بازار خودرو امروز نیز نوسانات چشمگیری را تجربه کرده است و در حالی که اکثر خودرو‌های موجود در بازار طی ۲۴ ساعت گذشته ارزان شدند برخی از خودرو‌ها کماکان در حال حرکت در مسیر افزایشی اند و به طور مثال در بین خودرو‌های پراید در حالی که پراید ۱۳۱ طی ۲۴ ساعت گذشته ۱ میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر به قیمت ۱۱۱ میلیون تومان رسیده است، خودرو پراید ۱۳۲ مسیر دیگری را انتخاب کرده است و طی ۲۴ ساعت گذشته ۱ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر به قیمت ۱۱۶ میلیون تومان رسیده است.

در خصوص خودرو‌های پژو، اما مسیر حرکت اکثر خودرو‌های این گروه طی ۲۴ ساعت گذشته کاهشی بوده است به طوری که پژو ۲۰۷ اتوماتیک طی ۲ ساعت گذشته ۲ میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر به قیمت ۳۸۵ میلیون تومان رسیده است و پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۸ نیز در این مدت ۵ میلیون تومان دیگر ارزان شده است و در حال حاضر ۸۲۵ میلیون تومان قیمت دارد و پژو پارس ساده مدل ۹۹ نیز در حالی امروز ۳ میلیون تومان ارزان شده است که این خودرو در روز‌های گذشته ثبات قیمت داشته است؛ پژو پارس ساده مدل ۹۹ در حال حاضر به قیمت ۲۱۵ میلیون تومان رسیده است.

خودرو‌های گروه تیبا نیز طی ۲۴ ساعت گذشته کاهش قیمت چشمگیری را تجربه کرده اند به طوری که تیبا ۲ از ۱۳۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۱۳۳ میلیون تومان رسیده است و مدل صندوقدار این خودرو نیز در حالی امروز ۱۲۵ میلیون تومان قیمت خورده است که در روز‌های گذشته این خودرو به قیمت ۱۲۷ میلیون تومان در بازار معامله می‌شده است.

وضعیت در بازار خودرو‌های مونتاژ، اما به شکل دیگری است و خودرو سوزوکی گراند ویتارا از ۹۵۵ میلیون تومان در روز گذشته، امروز به قیمت ۹۷۰ میلیون تومان رسیده است و سیتروئن سی ۳ نیز در حالی امروز ۸۶۰ میلیون تومان قیمت خورده است که این خودرو در روز‌های گذشته به قیمت ۸۵۵ میلیون تومان معامله می‌شده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

قیمت انواع خودرو

برچسب ها: قیمت خودرو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: