تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شوارای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

نشریه «RMC» خبر داد اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) بعد از پایان یافتن تلاش نافرجام ۱۲ باشگاه فوتبال اروپا می‌خواهد برای این قانون شکنان مجازاتی را درنظر بگیرد. رئال مادرید، بارسلونا، اتلتیکو مادرید، منچستر یونایتد، منچستر سیتی، آرسنال، چلسی، لیورپول، تاتنهام، یوونتوس، میلان و اینتر ۱۲ باشگاه استقلال طلب علیه یوفا بودند که ۴۸ ساعت پیش از تاسیس سوپر لیگ اروپا خبر دادند.

کد خبر: ۸۷۸۱۷
۰۹:۲۹ - ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

یوفا

دیدارنیوز - نشریه «RMC» خبر داد اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) بعد از پایان یافتن تلاش نافرجام ۱۲ باشگاه فوتبال اروپا می‌خواهد برای این قانون شکنان مجازاتی را درنظر بگیرد.

رئال مادرید، بارسلونا، اتلتیکو مادرید، منچستر یونایتد، منچستر سیتی، آرسنال، چلسی، لیورپول، تاتنهام، یوونتوس، میلان و اینتر ۱۲ باشگاه استقلال طلب علیه یوفا بودند که ۴۸ ساعت پیش از تاسیس سوپر لیگ اروپا خبر دادند.

بعد از تاسیس این لیگ جدید بدون مجوز یوفا و فیفا این دو نهاد بلندمرتبه فوتبالی علیه این ۱۲ باشگاه بیانیه صادر کرد و هشدار‌های جدی داد. به همین خاطر بعد یک روز از ایجاد ائتلاف ۱۰ باشگاه از سوپر لیگ اروپا انصراف دادند تا به صورت رسمی این لیگ تازه تاسیس در ۲ روز متلاشی شود.

اکنون یوفا نمی‌خواهد به راحتی از این پرونده بزرگ و به نوعی کودتای نافرجام علیه‌اش بگذرد و قصد دارد این ۱۲ باشگاه فوتبال را مجازات کند.

منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: