تیتر امروز

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) تهران گفت: روز گذشته ۳۱ فروردین سال جاری ۱۴۷ نفر از جان باختگان کرونایی در این آرامستان دفن شدند.

کد خبر: ۸۷۷۵۶
۱۵:۵۲ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

دفن متوفای کرونایی در بهشت زهرا

دیدارنیوز ـ سعید خال روز چهارشنبه در گفت گوی زنده تلویزیونی افزود: ۳۱ فروردین سال ۱۴۰۰ یکی از سخت‌ترین و غم انگیز‌ترین روز‌های تاریخ ۵۰ ساله بهشت زهرا (س) تهران بود.

وی بابیان اینکه روز گذشته رکورد بی سابقه‌ای در تاریخ بهشت زهرا (س) تهران ثبت شد، اظهار داشت: در کنار این آمار روزانه ۲۰۰ متوفای عادی نیز در این آرامستان دفن می‌شوند.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) تهران خاطرنشان کرد: این درحالی است که در شب عید امسال عدد متوفا‌های کرونایی در این آرامستان تک رقمی و به عدد ۹ رسیده بودیم.

این مسئول با بیان اینکه روز گذشته شرایط تلخ و ناگواری در بهشت زهرا (س) بود، اضافه کرد: این آرامستان در تاریخ خود حتی دوران دفاع مقدس و بحران‌هایی نظیر زلزله و سیل چنین آماری را ثبت نکرده است.

خال با بیان اینکه کارکنان سازمان بهشت زهرا (س) ۱۴ ماه است که با بحران کرونا مبارزه می‌کند، تاکید کرد: همه بحران‌ها در یک بازه زمانی پایان می‌یافتند و جمع می‌شد، ولی متاسفانه آخر بحران کرونا معلوم نیست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: