تیتر امروز

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.
کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شورای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...

نتایج یک بررسی چاپ شده در نشریه دیلی میل نشان می‌دهد: زونا می‌تواند یکی از عوارض جانبی نادر ناشی از تزریق واکسن کرونای فایزر باشد.

کد خبر: ۸۷۷۵۳
۱۵:۴۴ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

زونا عارضه  واکسن فایزر

دیدارنیوز ـ بر اساس بررسی انجام شده شش نفر در سرزمین‌های اشغالی پس از تزریق واکسن کروناویروس فایزر دچار بثورات پوستی قرمز رنگ شدند که با درد زیادی همراه بوده است.

گروهی از محققان دریافتند: افراد مبتلا به برخی بیماری‌های خودایمنی در مقایسه با افراد دیگر بیشتر احتمال دارد دچار بثورات پوستی موسوم به زونا شوند.

علاوه بر این، احتمال بروز این عارضه پوستی پس از تزریق دوز نخست واکسن نسبت به دوز ثانویه آن پنج برابر بیشتر است.

محققان اظهار داشتند: یافته‌های بدست آمده هشداری برای پزشکان است که نسبت به بروز علائم غیر معمول در بیماران مبتلا به بیماری‌های خود ایمنی بیشتر دقت داشته باشند.

به نقل از روزنامه دیلی میل، به گفته محققان نمی‌توان به طور قطع ادعا کرد که واکسن موجب این عارضه شده است، اما می‌توان گفت که ممکن است عامل محرک در برخی از بیماران باشد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: واکسن کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: