تیتر امروز

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

با پایان یافتن مهلت ثبت نام نامزد‌های انتخاباتی، سیمای انتخاباتی ۱۴۰۰ تا حدودی روشن شده است. با این حال تصمیم اصلی را شورای نگهبان می‌گیرد؟ چه سناریو‌هایی پیش روی انتخابات است؟

آندره آنیلی اعتراف کرد با کناره‌گیری تیم‌های انگلیسی، سوپر لیگ ادامه پیدا نخواهد کرد.

کد خبر: ۸۷۷۵۲
۱۵:۴۴ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

آنیلی سوپر لیگ

دیدارنیوز - به نقل از دیلی تلگراف، پس از منچسترسیتی که به عنوان اولین تیم از سوپر لیگ اروپا کناره گیری کرد، منچستر یونایتد، آرسنال، لیورپول و تاتنهام  نیز در بیانیه‌هایی جداگانه اعلام کردند که در این رقابت شرکت نمی‌کنند تا عملا این پروژه با شکست روبه‌|رو شود.

آندره آنیلی، رییس باشگاه یوونتوس گفت: با شرایطی که ایجاد شده است باید گفت سوپر لیگ نمی‌تواند ادامه پیدا کند. با وجود اعلام  ترک باشگاه‌های انگلیسی که مجبور به اتخاذ چنین تصمیماتی به دلیل فشار وارد شده بر آن‌ها بودند، ما اطمینان داریم که پیشنهاد ما کاملا مطابق با قوانین و مقررات اروپا است و این پروژه در آینده با سر و شکل دیگری ادامه پیدا می‌کند. ما اهداف خودمان را داریم و می‌خواهیم این اهداف را دنبال کنیم و در آینده شکل دیگری از این رقابت را شاهد خواهیم بود.

مخالفان عقیده داشتند نباید سوپرلیگ با یک عده تیم‌های مشخص برگزار شود و باید ساز و کار مشخصی غیر از توان مالی تیم‌ها برای ورود به آن نهادینه شود و قدرت در اختیار چند تیم خاص نباشد که هر ساله پول‌های کلان بیش‌تری به دست بیاورند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: