تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شوارای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...
ویژه بیماران کرونایی

رئیس بیمارستان بوعلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: چادر‌های صحرایی جهت خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی در این بیمارستان برپا شد.

کد خبر: ۸۷۷۳۹
۱۵:۲۰ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

دانشگاه آزاد بیمارستان صحرایی

دیدارنیوز ـ به نقل از دانشگاه آزاد، امیرسعید کریمی با اشاره به موج چهارم ویروس کرونا و افزایش تعداد بیماران کرونایی، گفت: با توجه به اینکه تخت‌های بخش کرونایی تکمیل شده است، به تخت‌های بیشتری برای بستری بیماران نیاز داشتیم.

وی افزود: با رایزنی‌هایی که مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) داشتند، تعدادی تخت بستری سیار در قالب بیمارستان صحرایی در پارکینگ بیمارستان بوعلی راه‌اندازی شد.

رئیس بیمارستان بوعلی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، اظهار داشت: به علت مراجعه زیاد بیماران کرونایی، با شهرداری منطقه ۱۳ نیز رایزنی شد تا تعدادی چادر صحرایی برای بیماران در پارکینگ برپا شود.

کریمی درباره پذیرش اولین بیمار گفت: با اسقرار این واحد درمانی سیار، توانایی بیشتری برای جذب بیمار کرونایی داریم.

وی در مورد شروع پذیرش بیماران درگیر با کرونا اظهار داشت: بیمارانی که نیاز به بستری طولانی مدت ندارند و می‌توان با تزریق داروی رمدیسیویر آنان را درمان کرد، در این واحد درمانی سیار بستری و بعد از چند ساعت نیز مرخص می‌شوند.

بخش‌های سفید غیرکرونایی آمادگی پذیرایی از بیماران غیرعفونی را دارد و این بخش از بخش‌های کرونایی جدا بوده و با فاصله است.

همچنین اولین بیمار کرونایی در بیمارستان صحرایی احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) مستقر در پارکینگ بیمارستان بوعلی پذیرش و بستری شد.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: