تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی
دانش آدینه ۳۸

ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی

در ۳۸ امین شماره دانش آدینه سروش زمانی مقدم به سراغ اصل جهانشمول بودن قوانین فیزیک رفته است. جستاری که نشان می‌دهد که چگونه میلیون‌ها جهان دیگر با قوانین فیزیکی دیگر می‌توانند وجود داشته باشند.

مهران غفوریان ۲۳ فروردین برای انجام یک عمل جراحی در بیمارستان بستری شده بود عکس جدیدی از وی به همراه خانواده اش بعد از عمل منتشر شده است.

کد خبر: ۸۷۷۲۲
۱۴:۴۰ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

 مهران غفوریان

دیدارنیوز - مهران غفوریان متولد ۳ شهریور ۱۳۵۳ در تهران، بازیگر است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه آزاد می‌باشد. مهران غفوریان از ۱۸ سالگی فعالیت خود را شروع کرد و با نقش بهروز خالی بند مشهور شد و حالا کارگردانی هم می‌کند.

وی ۲۳ فروردین ماه برای انجام یک عمل جراحی در ناحیه کمر در بیمارستان بستری شد. علی سخنگو دستیار کارگردان سینما او را همراهی می‌کند.  غفوریان در این رابطه گفت: «امیدوارم سال ۱۴۰۰ را خوب شروع کرده باشید. از ۱۲ فروردین درگیر کمر بودم تا اینکه سرانجام کار به اتاق عمل رسید.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: