تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

یکی از مدیران و نیز پیشکسوت تیم النصر عربستان از رفتار مهاجم مراکشی این تیم در دیدار با فولاد انتقاد کرد.

کد خبر: ۸۷۶۷۸
۱۲:۲۸ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

 النصر  فولاد

دیدارنیوز - تیم‌های فولاد ایران و النصر عربستان شب گذشته (سه‌شنبه) در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که این مسابقه به تساوی یک-یک انجامید.

صحنه جنجالی این مسابقه، دقیقه ۷۹ بود که عبدالرزاق حمدالله پس از اینکه متوجه شد باید جای خود را به رائد الغامدی بدهد، به شدت عصبانی شد. او پس از ترک زمین هم خشم خود را نشان داد که مانو منزس، سرمربی النصر با حرکت دست، او را به سکوت دعوت کرد. اتفاقی که واکنش‌های زیادی در فوتبال عربستان در پی داشت.

عبدالعزیز بغلف، عضو افتخاری باشگاه النصر عربستان در این باره در صفحه توئیتری خود با انتشار تصویر منزس و حمدالله نوشت: تصویری غیرقابل قبول؛ چه از سوی حمدالله و چه از سوی سرمربی. ما باید هنر تعامل با ستاره‌ها آشنا باشیم.

همچنین صالح مطلق، بازیکن سابق النصر هم درخصوص این صحنه گفت:حرکت حمدالله تعریف این موضوع بود که ذهنیت بازیکن مانند ذهنیت کودک است.

روزنامه الریاضیه عربستان هم با اشاره به رفتارهای مهاجم مراکشی النصر نوشت: او اخیراً به‌خاطر آنچه که برای دوربین‌های تلویزیونی رقم خورد (درگیری با مدافع الفیصلی و سپس با یک دوربین فیلمبرداری)، از دو دیدار محروم شده است. حمدالله همچنین به‌تازگی درگیری با هم‌تیمی خود یعنی سلطان الغنام را در کارنامه دارد و از لحاظ گل‌های زده نیز شرایط خوبی ندارد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: