تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.
معاون وزیر بهداشت خبر داد

معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به معاونان بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، در خصوص اجرای طرح ساماندهی سبد‌های غذایی حمایتی خانوار‌های نیازمند و بیماران مبتلا به کرونا در هر استان تاکید کرد.

کد خبر: ۸۷۶۷۶
۱۲:۲۴ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

علیرضا رئیسی سبد غذایی حمایتی خانوار‌های نیازمند و بیماران کرونا

دیدارنیوز ـ به گزارش روز چهارشنبه وبدا، علیرضا رئیسی در این نامه نوشت: با حلول ماه مبارک رمضان و نظر به گسترش حمایت‌های غذایی در قالب تامین سبد‌های حمایتی برای اقشار آسیب پذیر و بیمارستان‌ها در کشور، دفتر بهبود تغذیه جامعه معاونت بهداشت وزارت بهداشت، برای برنامه ریزی و تعیین اقلام غذایی سالم، ضروری، مقوی و مغذی مناسب برای تامین نیاز‌های غذایی خانوار‌ها و تقویت سیستم ایمنی بیماران مبتلا به کرونا بستری در بیمارستان‌ها برای طراحی محتوای سبد‌های غذایی اقدام کرده است. همچنین توصیه‌های تغذیه‌ای کوتاه و کاربردی برای تکثیر در قالب فکت شیت و ارائه همراه با سبد‌های غذایی اهدایی طراحی شده است.

وی خطاب به معاونان بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی افزود: خواهشمند است، جهت بهره برداری بهینه، دستور فرمایید، مجموعه پیوست به نحو مقتضی همچون اطلاع رسانی از طریق شبکه‌های مجازی، صدا و سیمای محلی، پورتال معاونت در دانشگاه یا مکاتبات رسمی در اختیار گروه‌های جهادی، مردم نهاد، خیّرین و سازمان‌های تامین کننده سبد‌های حمایتی قرار گیرد.

منبع: ایرنا
برچسب ها: کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: