تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

فرمانده عملیات ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلان شهر تهران اعلام کرد: شیوع ویروس کرونا در پایتخت همچنان سعودی است و در تمامی شاخص‌ها این روند افزایشی است.

کد خبر: ۸۷۶۵۳
۱۱:۲۱ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

زالی شیوع کرونا در تهران

دیدارنیوز ـ علیرضا زالی روز چهارشنبه در سومین جلسه ستاد فرماندهی مقابله با کرونا استان تهران گفت: این روز‌ها در بخش‌های مثبت شدن تست‌های آزمایشگاهی، شیوع ویروس کرونا و بستری بیماران کرونایی روند در تهران افزایشی است و همچنین بستری در بخش مراقبت‌های ویژه و فوتی نیز آمار، همچنان سعودی است.

وی اظهار داشت: در تهران و سایر استان‌های کشور این ویروس جهش یافته همچنان در حال جولان است که این ویروس در فضا‌های بسته و دورهمی افراد را گرفتار می‌کند.

زالی ادامه داد: با توجه به همکاری اصناف هنوز شهر تهران در تعطیلی بسر نمی‌برد و ما شاهد هستیم که ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله مترو خلوت نشده و در این روز‌ها شاهد افرایش مسافران هستیم.

چاره‌ای جز خلوت شدن تهران نیست

وی تاکید کرد: برای اینکه از ویروس خلاص شویم چاره‌ای جز خلوت شدن شهر‌ها از جمله تهران را نداریم و مردم و اصناف باید در این زمینه همکاری کنند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: