تیتر امروز

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

با پایان یافتن مهلت ثبت نام نامزد‌های انتخاباتی، سیمای انتخاباتی ۱۴۰۰ تا حدودی روشن شده است. با این حال تصمیم اصلی را شورای نگهبان می‌گیرد؟ چه سناریو‌هایی پیش روی انتخابات است؟
رئیس انستیتو پاستور ایران خبر داد

بیگلری گفت: مرحله سوم کارآزمایی بالینی واکسن انستیتو پاستور ایران از روز دوشنبه ۶ اردیبهشت ماه در کشور آغاز می‌شود.

کد خبر: ۸۷۶۳۱
۱۰:۲۰ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

 کارآزمایی واکسن کرونای انستیتو پاستور

دیدارنیوز ـ بیگلری رئیس انستیتو پاستور ایران از ساری، با بیان اینکه مرحله سوم کارآزمایی بالینی واکسن انستیتو پاستور ایران از روز دوشنبه ۶ اردیبهشت ماه در کشور آغاز می‌شود، گفت: سایت فراخوان از امروز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه در دسترس هم وطنان خواهد بود.

او افزود:در فاز سوم یا نهایی ۸ دانشگاه علوم پزشکی کشور ۲۴ هزار نفر را وارد مطالعه می‌کنند که دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل هر کدام ۳ هزار نفر را مورد بررسی قرار خواهند داد.

بیگلری گفت: انستیتو پاستور ایران قدمتی یکصد ساله در تولید واکسن داشته و افتخار می‌کند که واکسن‌های تولیدی آن در بدن تمامی ایرانی‌ها وجود دارد.

او افزود:با توجه به اینکه انستیتو پاستور ایران یک برند معتبر و جهانی است واکسنی که انتخاب شده محصول مشترک ایران و کوبا است.

بیگلری گفت: واکسن در فاز یک و ۲ نشان داده شده که از کارایی بسیار خوبی برخوردار بوده و در عین حال عارضه این واکسن هم بسیار کم است.

رئیس انستیتو پاستور ایران افزود: مطمئنا با نتیجه‌ای که از کارآزمایی فار ۳ واکسن خواهیم گرفت امیدواریم بتوانیم در اواخر خرداد واکسن را در برنامه واکسیناسیون همگانی کشور داشته باشیم.

برچسب ها: واکسن کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: