تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

کارشناس سازمان هواشناسی برای امروز تا روز جمعه بارش‌های پراکنده و موقتی باران را در اغلب استان‌های کشور پیش‌بینی کرد و گفت: امروز هوای استان‌های ساحلی تا ۹ درجه گرم می‌شود.

کد خبر: ۸۷۶۲۵
۱۰:۱۲ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

واشناسی بارش باران

دیدارنیوز ـ کبری رفیعی درباره وضعیت جوی کشور گفت: امروز بارش پراکنده در استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، کرمانشاه، کردستان، همدان، لرستان، زنجان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، قزوین، البرز، مازندران، گیلان، خراسان شمالی و استان مرکزی، همچنین شمال فارس و غرب اصفهان پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: فردا پنج شنبه بارش‌ها در دامنه‌های زاگرس و البرز مرکزی تقویت می‌شود و در باقی استان‌ها نیز ادامه خواهد داشت.

به گفته رفیعی روز جمعه در بخش‌های مرکزی فارس و دامنه‌های جنوبی البرز و سواحل خزر بارش پراکنده باران ادامه دارد. هم چنین در نیمه غربی استان‌های یزد در روز شنبه و در مناطقی از کرمان و یزد و شمال سمنان در روز یکشنبه باران و رعد و برق پیش بینی می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش ۶ تا ۹ درجه‌ای دما همراه با وزش باد گرم جنوبی در سواحل خزر و اردبیل برای امروز خبر داد و گفت: روز‌های پنج‌شنبه و جمعه کاهش محسوس دما ۹ تا ۱۲ درجه‌ای دما در این مناطق خواهیم داشت.

وی گفت:آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری و در بعدازظهر وزش باد همراه با غبار محلی پیش‌بینی می‌شود.

منبع: ایرنا
برچسب ها: هواشناسی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: