تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

عزیزی خادم از زمانی که آمده یکی از شعارهایش پاک بودن و مبارزه با فساد بوده است اما به جای اینکه حواسش به فوتبال باشد بیشتر به دیدارهای سیاسی رفته است.

کد خبر: ۸۷۶۲۰
۱۰:۰۱ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

 عزیزی خادم

دیدارنیوز - بارها در مقاطع مختلف به تبانی در لیگ های دسته های پایین تر فوتبال اشاره های زیادی شده است. زمانی که برنامه نود پخش می شد گزارش های زیادی روی آنتن می رفت که در فلان شهر و فلان تیم با داور هماهنگ هستند، فلان بازیکن در این بازی گل به خودی می زند و یا داور در یک‌بازی برای تیمی خاص پنالتی می گیرد.

این در حالی است که اخیرا در یکی از بازی های لیگ دسته دوم چنین اتفاقی افتاده است. یکی از داوران به همکار خودش زنگ می زند و پیشنهاد قضاوت در یک بازی را می دهد.پیشنهاد،بلیت رفت و برگشت به شهر تیم میزبان(از جانب تیم مهمان)و پرداخت ۱۰ میلیون پول نقد است که با واکنش منفی این داور روبرو می شود.

نکته اینجاست که پیشنهاد فوق را فرد دیگری قبول می‌کند و در دقایق ابتدایی برای تیم مهمان یک پنالتی می گیرد!دیداری که در نهایت به نفع تیم مهمان به پایان می رسد!

عزیزی خادم از زمانی که آمده یکی از شعارهایش پاک بودن و مبارزه با فساد بوده است،البته توقعی هم نیست که در این زمان‌کم به همه مسائل ورود کند اما گمان این است که دید و بازدیدهای سیاسی مجال این حرکت را از او گرفته است و دیدار با مردان سیاست کشور ارجحیت دارد به ورود به چنین مسائل پیش پا افتاده فوتبال کشور!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: