تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی
دانش آدینه ۳۸

ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی

در ۳۸ امین شماره دانش آدینه سروش زمانی مقدم به سراغ اصل جهانشمول بودن قوانین فیزیک رفته است. جستاری که نشان می‌دهد که چگونه میلیون‌ها جهان دیگر با قوانین فیزیکی دیگر می‌توانند وجود داشته باشند.

سرمربی تیم یوونتوس تاکید کرد تیمش باید سهمیه لیگ قهرمانان را برای فصل بعد به دست بیاورد.

کد خبر: ۸۷۶۱۳
۰۹:۳۹ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

پیرلو

دیدارنیوز - به نقل از فوتبال ایتالیا، یوونتوس امشب چهارشنبه، در هفته سی و دوم سری A ایتالیا به مصاف پارما می رود که وضعیت خوبی در جدول رده بندی رقابت ها ندارد.

آندره پیرلو ، مربی یوونتوس در ابتدا پروژه سوپر لیگ اروپا را "پروژه ای برای آینده" دانست زیرا تیمش روی نبرد خود برای صعود به لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده تمرکز دارد.

پیرلو گفت: این تحول برای دنیای فوتبال لازم است. در این سال ها تغییرات زیادی از لیگ قهرمانان گرفته تا نحوه بازی و قوانین رخ داده است. اما من بهترین شخصی نیستم که این موضوع را برای شما توضیح دهم.  رئیس باشگاه این مسئولیت را دارد و درباره آن صحبت خواهد کرد ولی الان فقط کسب سهمیه اولویت دارد. ما بر آنچه که در حال حاضر باید انجام دهیم یعنی صعود به لیگ قهرمانان اروپا متمرکز شده ایم. حق نداریم به چیزی جز کسب سهمیه فکر کنیم.

 پیرلو ادامه داد:  رئیس باشگاه برای ما توضیح داد که این پروژه چیست ، نه با جزئیات بلکه با طرح کلی.  او اعتماد به نفس زیادی به ما داد و دوباره تأکید کرد که مهمترین چیز این است که کار خود را ادامه دهیم زیرا کسب سهمیه لیگ قهرمانان مهم است. این فقط یک پروژه است ،  بازیکنان می دانند که فوتبال ادامه دارد ، آنها باید آرام باشند و کار خودشان را بکنند.

به نظر می رسد دوران اقتدار ۹ ساله یووه در لیگ به پایان برسد زیرا آنها پس از شکست آخر هفته گذشته مقابل آتالانتا به رده چهارم جدول رده بندی سری A سقوط کردند. آنها فقط دو امتیاز از ناپولی رده پنجمی فاصله دارند.

کریستیانو رونالدو که بازی قبل را از دست داد در این دیدار می تواند تیمش را همراهی کند و احتمالا دیبالا و بوفون نیز از ابتدا به میدان بروند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: