تیتر امروز

«رئیسی» رییس است؛ اما...
اردوگاه اصولگرایان و انتخابات ۱۴۰۰

«رئیسی» رییس است؛ اما...

در اردوگاه اصولگرایی اوضاع به ظاهر بر وفق مراد ابراهیم رئیسی است اما حضور چندین نامزد دیگر از این جناح نشان از آن دارد که بازی پیچیدگی‌های بیشتری هم دارد و کار شاید به این سادگی نیست.

بر اساس ادعای سان ممکن است ژوزه مورینیو به زودی هدایت باشگاه اسکاتلندی سلتیک را برعهده بگیرد.

کد خبر: ۸۷۵۷۹
۰۸:۳۹ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

 ژوزه مورینیو

دیدارنیوز - تاتنهام در ابتدای فصل نتایج فوق‌العاده امیدوار کننده ای به دست آورد و حتی در مقطعی صدر جدول لیگ برتر انگلیس را هم به خود اختصاص داد اما روزهای خوب آن ها خیلی طول نکشید و شاگردان ژوزه مورینیو رفته رفته با بحران روبرو شدند.

تیم لندنی طی هفته های اخیر نتایج پرنوسانی کسب کرد و بعد از حذف عجیب از رقابت های لیگ اروپا، در لیگ برتر انگلیس نیز بسیار ضعیف ظاهر شد؛ تا جایی که بعد از تساوی اخیر آنها برابر اورتون و فاصله گرفتن با منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، صبر سران باشگاه تاتنهام به پایان رسید و مرد پرتغالی از سمت خود برکنار شد.

در این بین گمانه‌زنی‌های زیادی در رابطه با آینده ژوزه مورینیو مطرح می‌شود و گزارشات حاکی از آن است که او قصد ندارد از فوتبال فاصله بگیرد. در واقع او به دنبال این است که در اولین فرصت هدایت یک تیم جدید را بر عهده بگیرد.

در همین راستا نشریه سان انگلیس گزارش جدیدی در رابطه با ژوزه مورینیو مطرح کرده و مدعی شده که مرد پرتغالی حالا در آستانه برعهده گرفتن هدایت سلتیک قرار گرفته و ممکن است به زودی به عنوان سرمربی جدید این باشگاه اسکاتلندی انتخاب شود.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: