تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
مذاکرات وین و شمارش معکوس برای آژانس

مذاکرات وین و شمارش معکوس برای آژانس

همزمان به نزدیک شدن به پایان مهلت زمانی توافق ایران و آژانس انرژی اتمی، مذاکرات برای احیای برجام سرعت گرفته است. طرفین اما محتاطند و معلوم نیست فردا در وین چه در انتظار برجام خواهد بود.

اتحادیه فوتبال انگلیس با انتشار بیانیه ای از کناره گیری تیم ها از رقابت های سوپرلیگ اروپا تشکر کرد.

کد خبر: ۸۷۵۷۶
۰۹:۴۶ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

 اتحادیه فوتبال انگلیس سوپرکاپ

دیدارنیوز - تنها ۴۸ ساعت بعد از اعلام راه اندازی رقابت‌های سوپرلیگ اروپا، اخباری در مورد کناره گیری تیم‌ها از این رقابت‌ها منتشر شد و ساعتی پیش باشگاه منچسترسیتی به طور رسمی از این رقابت‌ها کناره گیری کرد و گفته می‌شود باشگاه چلسی نیز قصد دارد اقدام مشابهی انجام بدهد.

اکنون اتحادیه فوتبال انگلیس با انتشار بیانیه ای، از این تصمیم استقبال کرد. در این بیانیه آمده است:

" ما از این خبر که بعضی از باشگاه‌ها تصمیم گرفتند از طرح تشکیل سوپرلیگ اروپا، رقابت‌هایی  که همه هرم فوتبال را تهدید می‌کرد، کناره گیری کنند، استقبال می‌کنیم. فوتبال انگلیس تاریخچه‌ای پرافتخار براساس فرصت برای همه باشگاه‌ها دارد  و همه متفق القول با برگزاری رقابت‌هایی بسته مخالفت کرده‌اند. این طرحی است که می‌توانست باعث دو دستگی در فوتبال شود، اما در عوض باعث اتحاد ما شد.

ما مایلیم به ویژه از هواداران به خاطر اظهار عقیده تاثیرگذار و صریح شان در این مقطع تشکر کنیم؛ به خاطر حفظ قواعد اساسی فوتبال. این یک یادآوری قوی است که فوتبال برای هواداران است و همیشه خواهد بود. همچنین از نخست وزیر و وزیر ورزش به خاطر حمیات بی دریغ و موثرشان در مقابل این طرح تشکر می‌کنیم. "

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: