تیتر امروز

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان
روز دوم ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان

دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخاباتی یک خبر بزرگ داشت و آن نامزدی محمود احمدی نژاد بود. سخنان بسیار تند احمدی‌نژاد فضای خبری را تحت الشعاع قرار داد. همزمان اردوگاه اصلاح‌طلبی سرگردان است...
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار همدان خواستار برخورد قانونی مراجع ذیربط با کوچ پیش از موعد عشایر شد و از افزایش خطر شیوع کرونا با کوچ عشایر هشدار داد.

کد خبر: ۸۷۴۵۱
۱۱:۰۸ - ۳۱ فروردين ۱۴۰۰

افزایش خطر شیوع کرونا با کوچ عشایر

دیدارنیوز ـ یزدان آزرومی سه‌شنبه ۳۱ فروردین ماه در جلسه هماهنگی امور عشایر شهرستان همدان، گفت: سازمان امور عشایری به عنوان متولی اصلی باید اطلاعات دقیق و نظارت کافی بر عشایر دارای پروانه داشته باشد.

وی خواستار برخورد قانونی مراجع ذیربط با کوچ پیش از موعد عشایر شد و افزود: امور عشایری نسبت به اغناسازی عشایر با بهره گیری از ظرفیت بخشداری‌ها و شورا‌های اسلامی روستا‌ها اقدام کند.

آزرمی با اشاره به فعالیت برخی از دامداران متفرقه فاقد پروانه عشایری تأکید کرد: شهرداری، محیط زیست و جهادکشاورزی باید ضمن برخورد قانونی با این موارد نسبت به معرفی افراد به مراجع قضایی اقدام کنند.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار همدان با توجه به موضوع کوچ عشایر در وضعیت شیوع ویروس کرونا خاطرنشان کرد: در این زمینه باید امور عشایری پیش بینی‌های لازم را از طریق ستاد مدیریت کرونا به انجام برساند.

وی در پایان یادآور شد: خشکسالی، کوچ خودرویی، گرمای زودرس و عدم اجازه توقف به عشایر در استان‌های مجاور از جمله مهمترین عوامل کوچ زودهنگام عشایر به همدان است.

منبع: ایسنا
برچسب ها: عشایر کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: