تیتر امروز

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان
روز دوم ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان

دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخاباتی یک خبر بزرگ داشت و آن نامزدی محمود احمدی نژاد بود. سخنان بسیار تند احمدی‌نژاد فضای خبری را تحت الشعاع قرار داد. همزمان اردوگاه اصلاح‌طلبی سرگردان است...
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

سیاستمداران در سراسر جهان نیز اعتراض خودشان را به برگزاری "سوپر لیگ" اعلام کردند.

کد خبر: ۸۷۳۷۶
۱۶:۳۰ - ۳۰ فروردين ۱۴۰۰

سیاست‌مداران هم وارد گود اعتراض به

دیدارنیوز - به نقل از تایمز،  سیاستمداران هم به صف انتقاد از ایده برگزاری "سوپرلیگ" اضافه شدند.  بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس ایده برگزاری سوپرلیگ اروپا را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

جانسون روز دوشنبه در سفر به گلاسترشایر گفت: این خبر خوبی برای هواداران نیست و همچنین خبر خوبی برای فوتبال در این کشور محسوب نمی شود. "تیم ها " از مارک ها و برندهای بزرگ جهانی مهم‌تر هستند.

ویکتور اوربان، نخست وزیر مجارستان نیز در مورد برنامه های تبلیغ شده توسط ۱۲ تیم باشگاهی صحبت کرده است. خبرگزاری دولتی MTI روز دوشنبه به نقل از وی نوشت: زیبایی و ابهت بزرگ‌ترین بازی جهان در این است که این ورزش متعلق به همه است.  قابل قبول نیست که ثروتمندترین باشگاه ها بخواهند فوتبال را برای خود کنند.

اوربان افزود: مجارستان از یوفا، فیفا و اتحادیه فوتبال مجارستان (MLSZ) برای حفظ یکپارچگی مسابقات قهرمانی در سطح اروپا و کشور حمایت می کند.

همانطور که شب قبل اعلام شد، ۱۲ باشگاه برتر خواهان ایجاد سوپرلیگ اروپا در اسرع وقت هستند.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: