تیتر امروز

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان
روز دوم ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان

دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخاباتی یک خبر بزرگ داشت و آن نامزدی محمود احمدی نژاد بود. سخنان بسیار تند احمدی‌نژاد فضای خبری را تحت الشعاع قرار داد. همزمان اردوگاه اصلاح‌طلبی سرگردان است...
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

عامل توهین و افترا به تهمینه میلانی که در شبکه های مجازی دست به تخریب شخصیت این کارگردان سینما زده بود محکوم شد.

کد خبر: ۸۷۳۶۵
۱۵:۱۷ - ۳۰ فروردين ۱۴۰۰

تهمینه میلانی

دیدارنیوز - اتهام افشین - پ دایر بر توهین، نشر اکاذیب و افترا نسبت به تهمینه میلانی کارگردان سینمای ایران بوده است به این شرح که وقتی تهمینه میلانی سال ۹۸ اقدام به برگزاری نمایشگاهی از آثار نقاشی خود کرده بود افشین - پ اقدام به مزاحمت و تهدید کرده و با این ادعا که تهمینه میلانی، چون کارگردان سینما است حق برگزاری نمایشگاه نقاشی ندارد در صفحات مجازی خود اقدام به تحریک افراد برای تخریب شخصیت  تهمینه میلانی  کرده و با انتشار اسرار تهمینه میلانی دست به توهین وافترا زده است.

افشین - پ در اینستاگرام تهمینه میلانی را متهم به سرقت هنری کرده و ادعا کرده ایشان با این اتهام محکومیت نیز داشته است. به گزارش خبرنگار رکنا، در مطلب دیگری افشین - پ تحت حمایت مافیای هنر، به فریب افکار عمومی دست زده است و  تهمینه میلانی  را همراه با توهین به جعل،  تقلب، پولشویی و داشتن رابطه ناسالم متهم کرده است.

قاضی دکتر علی رضا قاسمی ساغند رئیس شعبه ۱۰۵۲ دادگاه کیفری ۲ تهران با توجه به صدور کیفرخواست در دادسرای تهران که افشین - پ را در این جرایم به اتهام معاونت، مجرم شناخته است از آنجایی که افشین -پ با وجود محرز شدن در هفت بزهکاری بخاطر عدم حضور در خاک ایران و غیبت در جلسات محاکمه، به صورت غیابی حکم صادر کرد.

وفاجو وکیل تهمینه میلانی در خصوص جزئیات دقیق حکم به گفت: در این حکم آمده است افشین -پ بخاطر توهین به پرداخت ۲۰ میلیون تومان بخاطر نشر اکاذیب در فضای مجازی، به یکسال زندان تعزیری و ۲۰۰ هزار تومان جزای نقدی، و بخاطر افترا به پرداخت ۲۰ میلیون تومان جزای نقدی درجه ۶ محکوم شده است که این حکم لازم اجرا است و تا بیست روز قابل اعتراض در محاکم تجدید نظر استان تهران است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: