تیتر امروز

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان
روز دوم ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان

دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخاباتی یک خبر بزرگ داشت و آن نامزدی محمود احمدی نژاد بود. سخنان بسیار تند احمدی‌نژاد فضای خبری را تحت الشعاع قرار داد. همزمان اردوگاه اصلاح‌طلبی سرگردان است...
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان با اشاره به وقوع زمین لرزه در بندر گناوه خوزستان گفت: تاکنون خسارتی از این زمین لرزه در استان خوزستان گزارش نشده است.

کد خبر: ۸۷۱۳۷
۱۳:۰۹ - ۲۹ فروردين ۱۴۰۰

زلزله گناوه

دیدارنیوز ـ شهاب صدیقی روز یکشنبه در گفتگویی اظهار داشت: پس از وقوع این زمین لرزه بلافاصله به همه فرمانداران و واحد‌های امدادی و عملیاتی سطح استان اعلام آماده باش شد.

وی با اشاره به این که این زمین لرزه در نقاط مختلف استان به ویژه شهر‌های هم مرز با استان بوشهر احساس شد بیان کرد: تا لحظه مخابره این خبر گزارشی از خسارت اعلام نشده است.

سرپرست اداره کل مدیریت بحران خوزستان ادامه داد: تیم‌های ارزیابی در حال بررسی مناطق مختلف هستند تا اگر موارد خاصی وجود دارد برای رسیدگی گزارش کنند.

لازم به ذکر است: حوالی گناوه در استان بوشهر ساعت۱۱:۱۱ صبح امروز کانون زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۹ ریشتر بود که پس لرزه‌های متعددی داشت و بسیاری از شهر‌های استان‌های همجوار را هم به لرزه درآورد.

پس از زمین لرزه صبح، مرز استان‌های فارس و بوشهر، حوالی بندر گناوه چند بار دیگر هم کانون پس لرزه‌هایی با قدرت ۴.۵، ۴.۴، ۳.۵قرار گرفت.

منبع: ایرنا
برچسب ها: زلزله
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: