تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: میانگین میزان شیوع ویروس کرونا در استان ۶.۳ درصد و بالاتر از میانگین ۲.۶ درصد ثبت شده کشور است.

کد خبر: ۸۶۹۸۷
۱۶:۰۰ - ۲۸ فروردين ۱۴۰۰

رئیس دانشگاه علوم پزشکی:میانگین شیوع کرونا در کهگیلویه و بویراحمد بالاتر از کشور است

دیدارنیوز ـ پرویز یزدان پناه روز شنبه در گفتگویی اظهار داشت: بیشترین میزان شیوع بیماری کرونا در لنده با ۱۰.۵ درصد و پس از آن در باشت گزارش شده است.

وی افزود: کل مراجعات سرپایی به بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های استان ۲۳۸ هزار نفر بوده و تاکنون ۱۴ هزار و ۸۰۰ نفر بستری شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: هم اینک ۵۳۵ بیمار در بیمارستان‌های استان بستری که ۱۵۹ نفر از این بیماران مبتلای قطعی و ۲۵ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.

یزدان پناه ادامه داد: تاکنون ۶۸ هزار نمونه از بیماران کرونایی استان گرفته شده است.

وی ابراز داشت: در این روز‌ها ۵۹ تن اکسیژن برای بیمارستان‌های استان تامین شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: از مجموع مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد بیش از ۳۱ هزار نفر بهبودی کامل یافته اند.

یزدان پناه ابراز داشت: با توجه به روند افزایشی موارد مبتلا و بستری در استان انتظار می‌رود که ظرف هفته‌های آینده افزایش موارد فوتی در استان وجود داشته باشد.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: