تیتر امروز

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان
روز دوم ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان

دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخاباتی یک خبر بزرگ داشت و آن نامزدی محمود احمدی نژاد بود. سخنان بسیار تند احمدی‌نژاد فضای خبری را تحت الشعاع قرار داد. همزمان اردوگاه اصلاح‌طلبی سرگردان است...
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از آغاز عرضه مرغ بسته بندی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای خبر داد.

کد خبر: ۸۶۹۷۱
۱۵:۳۲ - ۲۸ فروردين ۱۴۰۰

آغاز عرضه مرغ بسته‌بندی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

دیدارنیوز ـ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ حشمت الله عسگری در جلسه کمیته ساماندهی مرغ با اشاره به ابلاغ مصوبه عرضه مرغ قطعه بندی شده از امروز اظهار داشت: مازاد مرغ مغازه ها؛ قطعه بندی و بسته بندی می‌شود و در اختیار فروشگاه‌ها قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: ۹۶ واحد فعال در زمینه قطعه بندی و بسته بندی مرغ داریم که بیش از ۲۰۰ تن مرغ نیاز دارند که برنامه ریزی جهت تامین این نیاز صورت می‌گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران عنوان کرد: ایجاد سامانه‌ای جهت ساماندهی توزیع کالا‌های اساسی از جمله مرغ ضروری است تا تامین، توزیع و عرضه مرغ بر اساس ساختار درست صورت گیرد.

عسگری سپس گفت: بایستی مرغ از شکل توزیع سنتی در بازار بهمن و سپس به سمت میادین و صنوف تغییر کند و بر مبنای سامانه به شکل مناسب ساماندهی شود تا مشکلات در تامین ضروریات زندگی مردم ایجاد نشود.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: