تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی
دانش آدینه ۳۸

ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی

در ۳۸ امین شماره دانش آدینه سروش زمانی مقدم به سراغ اصل جهانشمول بودن قوانین فیزیک رفته است. جستاری که نشان می‌دهد که چگونه میلیون‌ها جهان دیگر با قوانین فیزیکی دیگر می‌توانند وجود داشته باشند.

همانطور که پپ گواردیولا بعد از دیدار با دورتموند به تمجید از ستاره جوان تیمش پرداخت، باید او را در قواره ستارگانی چون کیلیان ام‌باپه و ارلینگ هالند دانست.

کد خبر: ۸۶۶۶۷
۱۹:۱۹ - ۲۶ فروردين ۱۴۰۰
فیل فودن در حد ام‌باپه و هالند
دیدارنیوز - به نقل از تایمز، چهار تیم پاری سن ژرمن، چلسی، منچسترسیتی و رئال مادرید توانستند به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یابند.
سیتی به عنوان دومین تیم انگلیسی توانست در دیدار برگشت ۲ بر یک دورتموند را شکست دهد و با تکرار نتیجه دیدار رفت مسافر نیمه نهایی شود.
فیل فودن گل دوم تیمش را به زیبایی هر چه تمام تر وارد دروازه دورتموند کرد تا پپ گواردیولا بعد از این دیدار او را بااستعدادترین بازیکنی بنامد که هدایت او را بر عهده داشته است. گواردیولا در بارسلونا و بایرن مونیخ هدایت بازیکنان خوب زیادی را داشته است و اکنون او از این بازیکن ۲۰ ستاره به عنوان بهترین بازیکن جوانی یاد کرد که او در تیم خود داشته است.
با درخششی که این بازیکن در تیم ملی انگلیس و منچسترسیتی داشته است می توانیم او را در قواره ستارگانی چون کیلیان ام باپه و ارلینگ هالند بدانیم.
فودن در ۶ دیدار برای تیم ملی انگلیس دو گل به ثمر رسانده است. او که در پست هافبک بازی می کند، در این فصل زننده ۱۳ گل برای تیمش بوده است تا خود را به عنوان فوق ستاره بعدی تیم ملی انگلیس مطرح کند.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: