تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی
دانش آدینه ۳۸

ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی

در ۳۸ امین شماره دانش آدینه سروش زمانی مقدم به سراغ اصل جهانشمول بودن قوانین فیزیک رفته است. جستاری که نشان می‌دهد که چگونه میلیون‌ها جهان دیگر با قوانین فیزیکی دیگر می‌توانند وجود داشته باشند.
در برخی از دانشگاه‌های امارات انجام شد

برخی از دانشگاه‌های امارات برای کمک به خانواده‌ها در بحران کووید-۱۹، شهریه دانشجویان را کاهش دادند.

کد خبر: ۸۶۶۱۴
۱۴:۲۷ - ۲۶ فروردين ۱۴۰۰

کاهش شهریه دانشجویان برای کمک به خانواده‌ها در دوران کرونا

دیدارنیوز ـ به نقل از یودبلیونیوز، پاندمی "کووید-۱۹" سبب شد مردم در سراسر جهان با مشکلات اقتصادی مواجه شوند. در این راستا، برخی از دانشگاه‌های امارات اعلام کردند که برای کمک به خانواده‌ها در مقابله با فشار‌های مالی ناشی از کووید-۱۹، هزینه شهریه دانشجویان را تا ۵۰ درصد کاهش داده‌اند.

ارائه این تخفیف‌ها در حالی صورت می‌گیرد که موسسات آموزش عالی این کشور سعی دارند برترین استعداد‌ها را جذب کنند. همچین اگر دانشجویان نمره بالایی کسب کنند، تخفیف‌های خوبی در شهریه خود دریافت می‌کنند.

سال گذشته، بسیاری از دانشگاه‌های دبی برای کاهش فشار‌های مالی بر دانشجویان و خانواده آن‌ها هزینه‌ها را کاهش دادند، ولی اکنون این روند به طور گسترده‌تری در سراسر امارات قابل مشاهده است.

این تخفیفات برای دانشجویان دانشگاه‌های امارات که مقیم خارج از کشور هستند نیز اعمال می‌شود. همچنین دانشجویان بین‌المللی نیز با شرایط خاص مشمول دریافت این تخفیفات هستند.

این اقدام دانشگاه‌های امارات، هم به خانواده‌ها در شرایط سخت کرونا کمک می‌کند و هم دانشجویان برتر را تشویق می‌کند برای ادامه تحصیل، دانشگاه‌های امارات را انتخاب کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: