تیتر امروز

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان
روز دوم ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان

دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخاباتی یک خبر بزرگ داشت و آن نامزدی محمود احمدی نژاد بود. سخنان بسیار تند احمدی‌نژاد فضای خبری را تحت الشعاع قرار داد. همزمان اردوگاه اصلاح‌طلبی سرگردان است...
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

با تعطیلی واحد‌های صنفی فروش خودرو، برخی سودجویان با قیمت‌گذاری غیر واقعی به دنبال افزایش قیمت و ایجاد بازار کاذب هستند.

کد خبر: ۸۶۲۸۳
۱۵:۱۸ - ۲۴ فروردين ۱۴۰۰

دیدارنیوز ـ با آغاز موج چهارم کرونا در کشور بسیاری از فعالیت‌های تجاری و اقتصادی تحت تأثیر رعایت پروتکل‌های بهداشتی تعطیل و تنها گروه اول از کسب و کار‌های ضروری مجاز به ادامه فعالیت هستند.

این اعمال محدودیت برای فعالیت‌های تجاری باعث شد بسیاری از کسب و کار‌ها به فضای مجازی روی بیاورند و معاملات خود را در این بخش دنبال کنند.

مطابق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا تمام فعالیت‌های تجاری در گروه ۲ و ۳ و ۴ از شنبه گذشته به مدت ۱۰ روز تعطیل شده است با این وجود در برخی از سایت‌های فروش خودرو شاهد قیمت گذاری هستیم، این قیمت گذاری به نسبت به روز‌های گذشته افزایش محسوسی داشته است.

قیمت‌سازی در برخی سایت‌های فروش خودرو

چندی پیش سعید موتمنی از ثبات در بازار خودرو از ابتدای سال خبر داد و ثابت ماندن نرخ ارز را عامل کاهش تقاضا برای خرید عنوان کرده بود.

رضا اُلفت نسب نیز در خصوص قیمت گذاری در سایت‌های فروش خرید و فروش خودرو اظهار کرد: با توجه به تعطیلی رسمی واحد‌های فروش، عده‌ای برای خرید نسبت به درج آگهی در این سایت‌ها اقدام کردند و بخشی از این آگهی‌ها مربوط به نمایشگاه داران بوده و خرید و فروش در فضای مجازی در جریان است.

امیر ارسلان منصوری نیز با اشاره به وضعیت بازار خودرو اظهار کرد: فعالان صنف فروش خودرو از ابتدای هفته مانند سایر صنوف به دلیل رعایت نکات بهداشتی و کاهش تردد فعالیت خود را متوقف کردند و در حال حاضر خرید و فروش به صورت رسمی از طریق این واحد‌ها صورت نمی‌گیرد.

عضو هیئت مدیره اتحادیه فروشندگان خودروی کشور تصریح کرد: روند افزایشی قیمت خودرو به دلیل ثبات نرخ ارز از ماه‌های گذشته متوقف شده و میزان خرید و فروش کاهش شدیدی داشته است.

وی افزود: بالا رفتن قیمت‌ها در فضای مجازی غیر واقعی است و به مردم توصیه می‌شود برای خرید خودرو از مراکز رسمی عضو صنف اقدام کنند.

به نظر می‌رسد با توجه به ثبات در بازار خودرو، برخی از سایت‌های خرید و فروش با قیمت سازی به دنبال افزایش قیمت در خورو و ایجاد بازار کاذب هستند.

منبع: میزان

برچسب ها: خودرو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: