تیتر امروز

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان
روز دوم ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری

روز احمدی نژاد و ادامه سردرگمی اصلاح‌طلبان

دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخاباتی یک خبر بزرگ داشت و آن نامزدی محمود احمدی نژاد بود. سخنان بسیار تند احمدی‌نژاد فضای خبری را تحت الشعاع قرار داد. همزمان اردوگاه اصلاح‌طلبی سرگردان است...
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: میانگین حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی استان براساس طرح همسان سازی و احکام حقوقی سال ۱۴۰۰ بین ۳۹ تا ۴۳ میلیون ریال می‌رسد.

کد خبر: ۸۶۲۶۱
۱۴:۰۵ - ۲۴ فروردين ۱۴۰۰

میانگین حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به ۳۹ تا ۴۳ میلیون ریال می‌رسد

دیدارنیوز ـ سید احمد سیدی در گفتگویی اظهار داشت: این در حالیست که تا قبل از اجرای طرح همسان سازی حقوق، میانگین دریافتی بازنشستگان تامین اجتماعی با ۲۰ سال سابقه و دو فرزند و همسر حدود ۱۶ میلیون ریال بود و با همسان سازی حقوق در دو نوبت مردادماه ۹۹ و همسان سازی و افزایش سنوات سال ۱۴۰۰ به حدود ۳۹ میلیون ریال و بازنشستگان با ۳۰ سال سابقه نیز با اعمال این قانون از ۱۶ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال اسفندماه سال ۹۸ به به ۴۳ میلیون ریال در سال جاری می‌رسد.

وی اضافه کرد: در مجموع با اجرای احکام حقوقی ۱۴۰۰ که اردیبهشت ماه سال جاری براساس ابلاغیه سازمان تامین اجتماعی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صادر می‌شود، حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی استان خراسان شمالی حدود ۱۳۰ درصد افزایش خواهد یافت.

سیدی اظهارداشت: برخی از بازنشستگان به دلیل مشکل فنی احتمال می‌رود که در مرحله جدید اجرای همسان سازی، مبلع کمتری از رقم پیش بینی دریافت کرده باشند که در اردیبهشت مابه التفاوت حقوقشان ترمیم و پرداخت خواهد شد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان خراسان شمالی گفت: همچنین مستمری بگیران حداقل بگیر که میزان دریافتی حقوق آن‌ها با دو مرحله اجرای قانون همسان سازی و افزایش حقوق سنواتی سال جاری کمتر از حدود ۷۵ درصد باشد، حقوشان قطعا ترمیم و به این میزان افزایش خواهد رسید.

سیدی خاطرنشان کرد: همچنین حق عائله‌مندی و حق اولاد کلیه مستمری‌بگیران واجد شرایط، همانند بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی طبق بند (۴) ماده (۶۸) قانون مدیریت خدمات کشوری تأمین و پرداخت خواهد شد.

به گفته وی طرح همسان سازی قانون برای تمام ۱۹ هزار و ۸۵۰ نفر از بازنشستگان تحت پوشش تامین اجتماعی استان خراسان شمالی که ۶۵ درصدشان را آقایان و ۳۵ درصد دیگر را بانوان تشکیل می‌دهند، اجرا خواهد شد.

در استان خراسان شمالی با جمعیت ۸۶۳ هزار نفری حدود ۷۰ درصد از پوشش بیمه‌ای تامین اجتماعی و مابقی از حمایت سایر بیمه‌ها برخوردار هستند.

منبع: ایران پژواک

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۱۴:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
0
0
ای بابا ، با حق اولاد و عایله مندی میشه این مبلغ ، خداژتون نگذره
فریدون زمانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
0
0
کدوم میانگین ؟!!!!!!!!!!
این حداکثر حقوق بعضی از فقط حداقل بگیرانه
این ظلم مغایر اصول صندوق است که میبایست بالای خط فقر یا همان سبد معیشمعیشت باشه دارین زرنگ بازی و نامردی میکنین