تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

در یک هفته گذشته بسیاری از ارز‌ها در بازار کریپتو کارنسی رشد خوبی داشتند و حتی برخی از این ارز‌ها در یک هفته ۱۰۰ درصد رشد کردند.

کد خبر: ۸۶۱۱۰
۱۶:۰۸ - ۲۳ فروردين ۱۴۰۰

رشد عجیب برخی رمزارز‌ها در هفته گذشته

دیدارنیوز ـ بازار رمزارز‌ها همچنان درخال رشد است و برخی از رمزارز‌ها در هفته گذشته بیش از حدود ۱۰۰ درصد بازدهی مثبت داشتند. از طرفی رمزارز کاردانو هم مقاومت خود را شکسته است و احتمالا روند صعودی خود را در هفته آینده ادامه خواهد داد.

در رابطه با بیت‌کوین هم پیش‌بینی می‌شود رشد قیمت ادامه داشته باشد و حتی برخی از کارشناسان رشد قیمت بیت‌کوین را تا محدوده قیمت ۱۰۰ هزار دلار محتمل می‌دانند.

ارز XRP در جریان معامبلات هفته گذشته حدود ۱۰۰ درصد رشد کرده و بایننس‌کوین هم ۷۰ درصد بازدهی مثبت داشته است.

روند صعودی در ارز‌های بزرگ مارکت کمی کند است و بیت‌کوین در جریان معاملات هفته گذشته ۴٫۴۰ درصد و اتریوم هم ۶٫۷۴ درصد رشد کرده است.

حسین شیبانی، کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با تجارت‌نیوز در رابطه با بازار کریپتو گفت: قبلا اکثر آلت‌کوین‌ها با روند صعودی بیت‌کوین روندی صعودی پیدا می‌کردند، اما الان دیگر آلت‌کوین‌ها استقلال پیدا کردند و به نوعی دارند بالغ می‌شوند.

رشد عجیب برخی رمزارز‌ها در هفته گذشته!

فعلا ۵۳ درصد از بازار کریپتوکارنسی در دست بیت‌کوین است.

برچسب ها: ارز دیجیتال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: