تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.

مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش، اسامی پذیرفته‌شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ را اعلام کرد.

کد خبر: ۸۵۹۷۰
۱۵:۴۶ - ۲۲ فروردين ۱۴۰۰

اسامی پذیرفته‌شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی

دیدارنیوز ـ این معاونت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: قبول‌شدگان مکلف هستند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایش و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره‌های مهارت‌آموزی) با توجه به موارد ذکر شده اقدام کنند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بر این اساس، داوطلبان در صورت هر گونه ابهام درخصوص نتایج نهایی آزمون، می­ توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور، به نشانی: www.sanjesh.org اقدم یا در ساعات اداری با شماره تلفن: ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ تماس بگیرند.

نوبت نخست این آزمون از ساعت هشت و نیم روز پنج‌شنبه، ۱۱ دی ۹۹، آغاز شد که در سایه پروتکل‌های بهداشتی ناشی از شیوع ویروس کرونا، میزبان داوطلبان بود.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: