تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

رییس فدراسیون کشتی، ظهر امروز (شنبه) در تمرینات تیم ملی کشتی آزاد اعزامی به رقابت‌های گزینشی المپیک در قزاقستان حضور یافت.

کد خبر: ۸۵۷۵۰
۱۲:۳۰ - ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

دبیر: از محمدی و بنا حمایت می‌کنم

دیدارنیوز - علیرضا دبیر در پایان تمرینات تیم ایران در جمع نفرات حاضر گفت: از غلامرضا محمدی و کادر فنی تیم ملی حمایت می‌کنم و معتقدم که محمدی یکی از مربیان برتر کشتی ایران است.

او با اشاره به عملکرد گرایی و ساروی گفت: آن‌ها با کسب سهمیه المپیک و نمایش زیبایی که داشتند میخ خود را کوبیدند و از همین‌جا برای رقیبان خود خط و نشان کشیدند.

دبیر تأکید کرد: اگر می‌خواهید جزو کشتی گیران برتر دنیا باشید و در المپیک به موفقیت برسید، گرفتن سهمیه نباید برای شما سخت باشد و اگر به فکر کسب مدال المپیک نیستید بهتر است به دنبال کسب سهمیه هم نروید.

رییس فدراسیون کشتی با اشاره به این که محمد بنا و غلامرضا محمدی زحمات فراوانی را برای آمادگی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد کشیده‌اند، گفت: به عنوان رییس فدراسیون کشتی از سرمربیان تیم‌های ملی حمایت می‌کنم.

وی خطاب به کشتی گیران گفت: از همین جا شایستگی‌های خود را نشان دهید و برای کسب موفقیت نیت خود را خالص کنید و

تمام تمرکزتان روی مسابقات و کشتی‌های‌تان باشد و برای کسب موفقیت از خدا کمک بخواهید.دبیر در پایان خاطرنشان کرد: کشتی پرافتخارترین ورزش ایران در المپیک‌هاست و مهم‌ترین چیز برای ما کسب مدال المپیک است و اگر قرار است کشتی گیری در المپیک مدال نگیرد به دنبال کسب سهمیه نیز نرود.

عباس جدیدی نماینده کشورمان در انتخابات شورای آسیا نیز در این دیدار حضور داشت.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: