تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شوارای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

سرپرست تیم ملی بزرگسالان فوتبال ایران به دفاع از رزومه خودش پرداخت.

کد خبر: ۸۵۶۶۴
۱۳:۲۲ - ۲۰ فروردين ۱۴۰۰

سرپرست جنجالی تیم ملی فوتبال: نمی‌دانم به کدامین گناه من را می‌زنند؟

دیدارنیوز - سرپرست جدید تیم ملی فوتبال ایران در دفاع از رزومه خود و انتخابش توسط فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: بعضی‌ها می‌گویند یک بار هم اسم من را در فوتبال نشنیده‌اند و من اصلا در فوتبال نبوده‌ام. این در حالی است که من از سال ۷۵ وارد باشگاه راه آهن شدم و نزدیک به ۱۹-۱۸ سال در این باشگاه در سمت‌های مختلف مشغول به کار بودم و تیم‌های متعدد ورزشی را مدیریت و برنامه ریزی می‌کردم. توامان وارد کار مربیگری هم شدم. تیم‌های فوتبال، والیبال، بسکتبال و... نزدیک به یک فصل و ۳-۲ ماه هم در استقلال سابقه حضور به عنوان معاون ورزشی را دارم. من در سال ۲۰۰۱ در مربیگری مدرک A گرفتم و از آنجایی که در سمت‌های مختلفی در فوتبال حضور داشتم با شرایط کار سرپرستی آشنا هستم.

وی تصریح کرد: بعضی‌ها می‌گویند من اصلا در ورزش نبوده ام. پس این همه سابقه و این همه حضور جعلی بوده؟ من در سال ۷۲ ازدواج کردم. نکند به زن و بچه‌ام دروغ گفته‌ام و شاگردانی که تحویل فوتبال داده‌ام همه وهم بر انگیز بوده است. در حالی که رسانه‌های بیگانه به من حمله کرده‌اند، رسانه‌های داخلی هم از من انتقاد می‌کنند و گاهی در انتقادات حرف‌هایی زده می‌شود که دور از واقعیت و انصاف است.

سرپرست تیم ملی بزرگسالان ایران گفت: من که با کسی مشکل ندارم و همیشه اهل تعامل بودم. به نظرم برخی به خاطر خصومت‌هایی که با فدراسیون فوتبال دارند این کار را انجام می‌دهند یا به دنبال سهم خواهی هستند. برخی نیز سوار موج می‌شوند و پیش خود می‌گویند حالا که بقیه دارند انتقاد می‌کنند بگذارید ما هم انتقاد کنیم. پیش از من کسانی در سرپرستی تیم ملی حضور داشتند که اصلا از جنس ورزش نبودند. البته همه عزیزان من هستند و من نقدی به عملکردشان ندارم. شاید هم کارنامه آن‌ها کارنامه بسیار درخشانی بوده، اما چرا آن موقع از آن‌ها انتقاد نشد؟ با وجود اینکه نزدیک به ۲۵ سال در فوتبال بودم و در همه پست‌ها کار کردم و تحصیلاتم نیز در این زمینه است مورد انتقاد واقع می‌شوم و نمی‌دانم به کدامین گناه من را می‌زنند. جالب اینکه اصلا حضورم را در فوتبال منکر می‌شوند.

وی در گفتگو با رادیو ایران و در خصوص اینکه آیا کارش را در تیم ملی شروع کرده است یا نه، عنوان کرد: بله، ۳-۲ روزی است که کارم را شروع کرده‌ام. با مهدی خراطی نشست داشتم. قرار است تیم ملی ۴ خرداد در کیش اردو بزند. ما ۱۰ خرداد با پرواز اختصاصی کیش ایر راهی منامه می‌شویم و طبق برنامه به ترتیب با هنگ کنگ، بحرین، کامبوج و عراق بازی می‌کنیم. اتفاق خوبی که در روز‌های اخیر افتاده عقد قرارداد با شرکت هواپیمایی کیش ایر بوده و از این پس پرواز‌های تیم ملی به صورت چارتر انجام خواهد شد. این برنامه‌ها با حضور دوباره اسکوچیچ در تهران بررسی می‌شود. او به زادگاهش رفته و تا چند روز دیگر به تهران بر می‌گردد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: